Domů » Bleskovky » iPhone XR 2 má přijít ve dvou nových barvách. Víme, které to budou (oživeno)

iPhone XR 2 má přijít ve dvou nových barvách. Víme, které to budou (oživeno)

Jedním z lákadel loňského iPhone XR byla i pestrá škála barevných variant; telefon je totiž možné zakoupit nejen v bílé a černé, ale také modré, žluté, korálově červené a Product RED edici. Podle japonského webu Macotakara, který má k zákulisním informacím o Applu poměrně blízko, bychom se u letošního nástupce iPhone XR měli dočkat dvou nových barevných variant.

Počet barev se ale nerozroste na osm, jelikož dvě nové varianty (zelená a fialová) nahradí současnou korálově červenou a modrou.

Aktualizováno 15. května, 7:30: máme pro vás nový render, na kterém mají být zachyceny všechny barevné varianty chystaného nástupce iPhone XR.

iPhone XR2
Letošní nástupce iPhone XR ve všech barevných variantách (zdroj)

Nepřehlédněte – Takhle by měl vypadat iPhone XR 2. Opět se můžeme těšit na výrazné barvy

iPhone 11 color simulation (2019)

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Diskuze k článku

  1. To není žurnalistika, ale většinou špatně přeložené články od někoho kdo si s tím dál práci.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).