Domů » Bleskovky » iPhone 8 s extrémně velkou pamětí: kdy se dočkáme představení?

iPhone 8 s extrémně velkou pamětí: kdy se dočkáme představení?

Jedním z nejočekávanějších smartphonů letošního roku je jednoznačně iPhone 8, který má po letech přinést změnu designu a velkou spoustu novinek – bezrámečkový displej, bezdrátové nabíjení, odemykání obličejem, podporu rozšířené reality apod.

Podle nejnovějších informací z Číny se Apple nenechá zahanbit ani v oblasti kapacity uživatelské paměti – iPhone 8 údajně dorazí ve třech variantách s úložišti o kapacitách 64, 256 a 512 GB. Zatímco 64 a 256GB paměti má pro Apple vyrábět SanDisk a Toshiba, výrobu půlterabajtových úložišť mají pokrýt Samsung a Hynix. Všechny tři paměťové varianty má pohánět nový čipset Apple A11 ve spolupráci se 3 GB RAM, pokračovatelé loňských iPhonů 7 a 7 Plus pak mají dostat 2 GB RAM. Rychlost pamětí se má oproti předchozí generaci zvýšit o 10 – 15 procent.

Podle nejnovějších informací údajně založených na zprávách od mobilních operátorů dojde k představení nových iPhonů 12. září, tedy za necelé tři týdny. Předobjednávky mají odstartovat 15. září, zahájení prodeje je naplánováno na 22. září. Společně s iPhony má být představena i třetí generace hodinek Apple Watch.

Apple v září s novými iPhony představí i další generaci chytrých hodinek

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments