Domů » Bleskovky » Apple v září s novými iPhony představí i další generaci chytrých hodinek

Apple v září s novými iPhony představí i další generaci chytrých hodinek

Už příští měsíc Apple představí nové iPhony, nyní ale zdroj americké televize a zpravodajské společnosti CNBC přišel s informací, že spolu s jablečnými telefony bude představena i třetí generace Apple Watch.

Budou takto vypadat Apple Watch 3?

Více než informace o datu představení ale zaujmou jeho slova o tom, že se bude jednat o přístroj nezávislý na iPhone. Hodinky by tak měly umožnit přijímat hovory a obecně fungovat bez nutnosti streamování obsahu z hostitelského iPhonu. O spojení se světem se podle zmiňovaného zdroje nebude starat klasická vyjímatelná SIM, ale integrovaný SIM čip. Hodinky prý také budou umět samostatně streamovat hudbu.

Apple pracuje na 3. generaci chytrých hodinek. Přijít by měly se zcela novým designem

Všechny tyto nové funkce ale zcela jistě zvýší spotřebu, takže Apple pravděpodobně bude muset zvýšit kapacitu baterie, což by mohlo nepříznivě ovlivnit vzhled hodinek.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).