Domů » Bleskovky » iPhone 8 a 8 Plus: jaké jsou české ceny vylepšených „sedmiček“?

iPhone 8 a 8 Plus: jaké jsou české ceny vylepšených „sedmiček“?

Hlavní hvězdou dnešní jablečné keynote byl bezesporu nový iPhone X (více informací), zapomenout však nesmíme ani na řadu iPhone 8, která dostala oproti loňské generaci nové procesory, fotoaparáty, skleněná záda a podporu bezdrátového nabíjení. Na webu Apple.cz se již objevily oficiální ceny všech variant.

Oba modely přijdou na trh ve stříbrné, zlaté a vesmírně šedé barvě v kapacitách 64 a 256 GB. Cena menšího modelu startuje na 20 990 korunách, varianta s 256GB úložištěm přijde na 25 490 korun. iPhone 8 Plus s 64GB pamětí stojí 23 990 korun, 256GB varianta přijde na 28 490 korun. Pokud však chcete skutečně ten nejlepší jablečný telefon, můžete si koupit iPhone X, který přijde na 29 990 až 34 490 korun (více informací).

Tip: podívejte se na srovnání hardwarových parametrů iPhone X, iPhone 8 Plus a iPhone 8

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Skoro 35 tisíc za iPhone X tak to je mazec.

    • Buďme rádi, že ČNB už nemrzačí korunu, jinak by Note 7 byl za 30k a 256GB iPhone X za 40k, brr.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).