Domů » Bleskovky » iPhone 7 Plus znovu na scéně i s duálním fotoaparátem

iPhone 7 Plus znovu na scéně i s duálním fotoaparátem

iPhone 7 & iPhone 7 Plus jsou nyní nejvíce skloňovanými smartphony a není dne, kdy by se neobjevovala nějaká nová spekulace. Server PhoneArena.com zveřejnil novou fotografii údajné zadní strany většího 5,5″ iPhone 7 Plus, u kterého se spekuluje o přítomnosti duálního fotoaparátu.

iPhone 7 Plus
Koncept iPhonu 7 Plus s duálním fotoaparátem od Feld & Volk

Na snímku má prý být finální verze telefonu maskovaná ochranným obalem, čemuž se nám ale v redakci nechce příliš věřit, a podle zdroje obsahuje také Smart connector. Další informace hovoří o 3 GB RAM, 3500mAh akumulátoru či podpoře bezdrátového nabíjení, nicméně v tuto chvíli jsou vše jen nepodložené spekulace a jasno budeme mít až v září, kdy Apple nové iPhony představí.

iPhone 7 Plus
Zatímco nalevo je starší fotografie prototypu iPhonu 7 Plus, zařízení na pravé straně má být údajně finální verzí maskovanou speciálním krytem. Klidně ale může jít jen o formu pro výrobce příslušenství.

Doplněno: Podle Steva Hemmerstoffera se rozhodně nejedná o žádný kryt či maskování iPhonu 7 Plus, ale o „formu“ pro výrobce příslušenství, což dokládá i další zveřejněný obrázek.

iphone7plus

iPhone 7 by dokonce mohl přijít i ve variantě se dvěma sloty na SIM kartu a podle nových fotografií to vypadá, že Apple přepracuje i domovské tlačítko pod displejem (informovali jsme zde).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments