Domů » Bleskovky » iPhone 7 Plus znovu na scéně i s duálním fotoaparátem

iPhone 7 Plus znovu na scéně i s duálním fotoaparátem

iPhone 7 & iPhone 7 Plus jsou nyní nejvíce skloňovanými smartphony a není dne, kdy by se neobjevovala nějaká nová spekulace. Server PhoneArena.com zveřejnil novou fotografii údajné zadní strany většího 5,5″ iPhone 7 Plus, u kterého se spekuluje o přítomnosti duálního fotoaparátu.

iPhone 7 Plus
Koncept iPhonu 7 Plus s duálním fotoaparátem od Feld & Volk

Na snímku má prý být finální verze telefonu maskovaná ochranným obalem, čemuž se nám ale v redakci nechce příliš věřit, a podle zdroje obsahuje také Smart connector. Další informace hovoří o 3 GB RAM, 3500mAh akumulátoru či podpoře bezdrátového nabíjení, nicméně v tuto chvíli jsou vše jen nepodložené spekulace a jasno budeme mít až v září, kdy Apple nové iPhony představí.

iPhone 7 Plus
Zatímco nalevo je starší fotografie prototypu iPhonu 7 Plus, zařízení na pravé straně má být údajně finální verzí maskovanou speciálním krytem. Klidně ale může jít jen o formu pro výrobce příslušenství.

Doplněno: Podle Steva Hemmerstoffera se rozhodně nejedná o žádný kryt či maskování iPhonu 7 Plus, ale o „formu“ pro výrobce příslušenství, což dokládá i další zveřejněný obrázek.

iphone7plus

iPhone 7 by dokonce mohl přijít i ve variantě se dvěma sloty na SIM kartu a podle nových fotografií to vypadá, že Apple přepracuje i domovské tlačítko pod displejem (informovali jsme zde).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. QBX (neregistrovaný)

    Jdu blejt velebnosti…. hnus

  2. Johny (neregistrovaný)

    Může mi někdo vysvětlit, proč má „factory CAD“ „šasí“ na namontování součástek, výřez na logo, ale nemá výřez na ty antény? :DDD Stejně tak proč „case makers mold“ nemá volume rocker? :D

  3. Offtopic: zrovna čtu, že Sir Johny Ive fasuje nějaké doktoráty. A mě napadlo, jakou má asi cenu na pracovním trhu :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).