Domů » Bleskovky » Přední strana iPhonu 7 na nové fotografii. Předělané tlačítko a dva sloty na SIM?

Přední strana iPhonu 7 na nové fotografii. Předělané tlačítko a dva sloty na SIM?

Krátce po skončení úvodní konferenci WWDC 2016 se na internetu objevila nová fotografie, která údajně zachycuje jeden z vývojových prototypů iPhonu 7. Snímek se podařilo získat redakci serveru Mobpicker od uživatele, který si logicky nepřál prozradit svou totožnost. Pokud jde o autentický materiál, chystaný smartphone dorazí s poměrně zásadní novinkou v podobě kapacitního tlačítka s biometrickou čtečkou Touch ID. Při pozornějším pohledu si lze také všimnout chybějícího kovového kroužku, který je typickým prvkem od uvedení iPhonu 5s.

iphone-7-home-button

Zdroj dále prozradil, že senzorové tlačítko je citlivé na dotyk a využívá technologii podobnou 3D Touch. Simulaci hmatové odezvy má zajišťovat vibrační motorek. Snímek dále prozrazuje umístění čelní FaceTime kamerky vpravo od telefonního sluchátka a zdánlivě menší rámečky kolem displeje. Jak už to u podobných „spekulací“ bývá, ani v tomto případě nelze pravost fotografie ověřit. Ve prospěch hovoří dříve podané patenty, v nichž Apple popisuje nahrazení hardwarového Touch ID senzorovou alternativou.

iphone-7-home-button-closeup

Server Engadget rovněž přinesl fotografie slotů na SIM kartu, které naznačují, že by Apple mohl připravit i dualSIM variantu iPhonu 7, čemuž se nám ale v redakci příliš nechce věřit. Zda se tyto zprávy potvrdí, stejně jako přítomnost duálního fotoaparátu, se však dozvíme až v září, kdy bude nový model oficiálně představen.

iphone-7-dual-sim-leak-compressed

Twitter kanál @OnLeaks zase informoval, že Apple v továrně Pegatronu zahájil masovou výrobu 4,7″ modelu.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments