Domů » Bleskovky » iPhone 11 Pro vs. profesionální kamera: výsledek vás překvapí

iPhone 11 Pro vs. profesionální kamera: výsledek vás překvapí

Výrobci chytrých mobilů se rok, co rok předhánějí v tom, kdo přijde s lepšími funkcemi. Běžné uživatele nejčastěji lákají velikáni na kameru a její vylepšení. Letos Apple představil s vylepšeným foťákem a určitě iPhony patří mezi jedny z nejlepších fotomobilů. Jak si ale vedou v natáčení videa?

iphone 11 pro recenze 02
iPhone 11 Pro & iPhone 11 Pro Max

Redakce technologického webu CNET ve spolupráci s YouTube kanálem Carfection připravili test nejnovějšího Fordu Mustang GT, na čemž by nebylo na první pohled nic až tolik zajímavého, kdyby nebyl natočený právě na nejnovější iPhone 11 Pro.

Charlie Rose z projektu Carfection tedy celou scénu natočil a vyjádřil se k tomu, jak se s novým iPhonem pracuje oproti profesionálním kamerám. Rozhodně to nepojal jako vlog. Na pomoc měl profesionální vybavení a použil objektivy třetích výrobců. Výsledek pak můžete vidět ve videu výše.

Jak sám Rose říká, je překvapen tím, co všechno iPhone dokáže – samozřejmě s vhodným softwarem a vybavením. Na druhou stranu však zmiňuje, že smartphone z dílny Apple neposkytne nikdy takovou hloubku ostrosti, jako tomu je u kamer s většími senzory. Celkové dojmy a jak probíhalo natáčení si poté můžete zhlédnout níže.

Nepřehlédněte: Recenze iPhone 11 Pro: navenek nudný, uvnitř skvělý

Na závěr tu máme ještě jedno zajímavé video, ve kterém youtuber Matti Haapoja srovnal iPhone 11 Pro se zrcadlovkou v hodnotě 7 500 USD.

Myslíte si, že budoucnost mobilů je ve fotografování a natáčení videa? Dokáže někdy iPhone a jiné smartphony nahradit klasické kamery?

Martin Šlat

Milovník technologií, seriálů a fantasy literatury. Tak trochu bloger a amatérský fotograf. iOvce, která nepotřebuje mít nejnovější produkty od Applu a nehaní ostatní platformy, protože ví, že svět nejsou jen nakousnutá jablka – proto využívejte své technologie v míru.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
bflmpsvz
Anonym
bflmpsvz
Offline

Jednou se telefony MOŽNÁ dotáhnou, ale pouze díky perfektnímu software, který je nyní stále v plenkách a zdaleka na to není potřebný výkon. Telefony teď mají dostatek výkonu na hladký chod, hry a základní práci, ale cokoliv složitějšího nezvládnou ještě hodně dlouho.

Martin123
Uživatel
Martin123
Offline

Takové srovnání má aj LG :D.