Domů » Bleskovky » Apple pro vývojáře vydal finální verze iOS 9, WatchOS 2 a El Capitan. Vyšla také první beta iOS 9.1

Apple pro vývojáře vydal finální verze iOS 9, WatchOS 2 a El Capitan. Vyšla také první beta iOS 9.1

Apple dnes pro vývojáře uvolnil finální verze (tzv. GM – Golden Master) systému iOS 9 pro iPhony a iPady, watchOS 2 pro Apple Watch a El Capitan pro počítače a MacBooky. Pro běžné uživatele bude finální verze iOS 9 dostupná 16. září a očekáváme, že stejné datum bude platit pro 2. verzi watchOS. Finální verze OS X El Capitan bude pro uživatele k dispozici 30. září.


V tichosti se na vývojářském portálu objevila také první beta verze systému iOS 9.1, o kterém Apple zatím nic neřekl a ani nevíme, jaké nové funkce tato verze nabízí. Do redakčního iPhone 6 Plus už jsme novou betu nahráli a zatím jsme narazili jen na nové emoji smajlíky. Doufejme, že se později objeví podrobnější informace, jelikož my jsme systém prolezli důkladně a nic zásadního jsme neobjevily.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kaspik (neregistrovaný)
Anonym
Kaspik (neregistrovaný)

iOS 9 beta 1 obsahuje funkční novinky pro 3DTouch, takže je najít nemůžete. Nový iPhone půjde do prodeje s touto verzí iOS.

michaelrehi
Uživatel
michaelrehi

nevím jestli zrovna redakce u keynote spala, když o Watch OS 2 mluvilo, ale bylo oznámeno, že Watch OS 2 bude stejně jako iOS 9 uvolněn 16.9., není důvod něco očekávat, když je update oficiálně potrvzený.