iOS 12.2 přinese 4 nové animoji a podporu falešného 5G

Apple v tomto týdnu vydal druhou testovací verzi systému iOS 12.2, která přináší 4 velké novinky – sovu, žraloka, kance a sovu. Právě tato zvířata přibydou do funkce Animoji, která se tak rozšíří na 24 postav. Nové charaktery mají některé speciální dovednosti – žirafa například při pohybu uživatelova obočí stříhá ušima, žralok umí pořádně vycenit zuby.

Falešné 5G od AT&T

Kromě nových animoji přináší iOS 12.2 podporu „5G E“. Uvozovky jsou na místě, americký operátor AT&T totiž na území USA spustil síť 5G Evolution, což je v podstatě pouze přejmenované LTE využívající agregaci dat. Tímto způsobem však LTE podporují i další operátoři, a rozhodně se nepouštějí do takto odvážného marketingového označení, které uživatelé současných iPhonů uvidí i na svých displejích.

blank

Apple přitom bude v zavádění podpory 5G mezi posledními, první 5G iPhony mají přijít až v září příštího roku.Nepřehlédněte

Qualcomm vs. Apple: soudní třenice zřejmě zpomalí příchod 5G do iPhonů

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku