Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Instagram pro Android se blíží: Zaregistrujte se s předstihem

Instagram pro Android se blíží: Zaregistrujte se s předstihem

Instagram je jednou z nejpoužívanějších aplikací pro úpravu a sdílení fotografií na platformě iOS a není se proto čemu divit, že autoři pečlivě pracují také na verzi pro Android. Ta by se na Google Play měla objevit co nevidět a autoři při této příležitosti připravili speciální formulář, prostřednictvím kterého se můžete zaregistrovat a jakmile bude Instagram pro Android hotový, budete mezi prvními, kdo se o této skutečnosti dozví.

Pokud patříte mezi fanoušky Instagramu a nemůžete se vydání verze pro Android dočkat, pokračujte na stránky autorů a zaregistrujte se.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. Pavel (neregistrovaný)

  Bacha! Hrubka v poslední větě prvního odstavce ;-)

 2. dwbmb (neregistrovaný)

  Doufám, že bude k dispozici jen pro vybrané telefony s kvalitním fotoaparátem, jinak už vidím ten spam rozmazaného smetí. Mám LG Optimus One a na ten by se, upřímně, Instagram neměl nikdy dostat.

  • w0lf (neregistrovaný)

   na instagramu se ti zobrazí jen ten, koho sleduješ ne? pokud to někdo nebude sdílet teda dál, to může sdílet ale i bez instagramu. Hold si tam nebudeš přidávat lidí s těmahle telefonama a jeto

  • dwbmb (neregistrovaný)

   w0lf: Není to tak dlouho, co jsem někde (pravděpodobně WPCentral) četl vyjádření Instagramu, proč neumožní vytvoření (či nevytvoří sám) aplikaci umožňující i nahrávání fotografií na jiné platformy, než iOS. Tím důvodem bylo, aby zůstal zachován standard kvality nahrávaných fotografií. A o měsíc, dva nebo tři (vážně už nevím) tu máme aplikaci pro Android, který krom několika vlajkových lodí tvoří z drtivé většiny low endy.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel