Domů » Bleskovky » Huawei za týden představí nový smartphone a náramek. Máme obrázky i parametry

Huawei za týden představí nový smartphone a náramek. Máme obrázky i parametry

Společnost Huawei bude v příštím týdnu v Číně představovat nové produkty, konkrétně smartphone Nova 3 a náramek TalkBand B5. Díky únikům se můžeme na tyto novinky předpřipravit již dnes.

Huawei Nova 3

Vzhled ani parametry chystaného nového smartphonu není žádným tajemstvím, první položku odhaluje sama společnost v upoutávkách na tiskovou konferenci, parametry zase před dvěma týdny odhalila čínská certifikace TENAA.

Huawei Nova 3 na prvních fotografiích. Pod kapotou má tikat nový Kirin 710

Huawei Nova 3 bude vypadat podobně jako zvětšený Huawei P20 Lite, telefon dostane protáhlý displej s úhlopříčkou 6,3 palců a výřezem v horní straně. Jeho barevná skleněná záda bude okupovat duální fotoaparát v levém horním rohu a čtečka otisků prstů uprostřed. Telefon bude pohánět osmijádrový procesor s taktem 2,3 GHz, spekuluje se o novém Kirinu 710 s podporou umělé inteligence.

Telefon má dále dostat 6 GB RAM, 64 nebo 128GB ukládacího prostoru a celkem čtyři fotoaparáty – ten přední má tvořit kombinace snímačů s rozlišením 24 + 2 Mpx, ten zadní pak bude mít rozlišení 16 + 24 Mpx. Akumulátor v těle zařízení bude mít kapacitu 3 650 mAh a díky podpoře Super Charge jej bude možné dobít na 50 procent za půl hodiny. Telefon bude nabízen ve třech atraktivních barvách – blue, aqua a yellow.

Huawei TalkBand B5

Druhou chystanou novinkou bude nová generace hybridního náramku TalkBand, jehož vnitřní modul půjde vytáhnout z pásku a použít jako handsfree sluchátko.

V režimu náramek pak bude zařízení sloužit k měření kroků, zobrazování času a notifikací ze smartphonu, apod.

Bližší specifikace náramku neznáme, patrně se můžeme těšit na OLED displej a minimálně dvě barevné varianty – se zlatým a stříbrným rámečkem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).