Domů » Bleskovky » Huawei Watch 3 se naučí navigovat. Pomohou Petal Maps

Huawei Watch 3 se naučí navigovat. Pomohou Petal Maps

Čínský gigant Huawei to v současné době nemá jednoduché, což ovšem neznamená, že by zanevřel na inovování svých produktů. Chytré hodinky Huawei Watch 3 se vcelku povedly, nicméně k dokonalosti mají ještě daleko. K lepší použitelnosti jim bezesporu pomůže aplikace Petal Maps, která přináší mapové podklady pro chytré hodinky od Huawei se systémem HarmonyOS.

Huawei Watch 3 Pro clanek recenze
Na hodinky Huawei Watch 3 míří aplikace Petal Maps

Petal Maps ve verzi 1.9 přinášejí funkce jako aktualizace dopravního stavu, detailní předpověď počasí, satelitní mapy, řidičská navigace a seznamy oblíbených míst. Hodinkami Huawei Watch 3 se díky Petal Maps můžete nechat navigovat například do práce, rychle zkontrolovat počasí v místech, kudy budete procházet, či zjistit, jaký je zrovna stav na silnicích.

petalmaps

„S postupným návratem zaměstnanců do práce a zvyšováním počtu cest nemohly aktualizace Petal Maps přijít v lepší čas,“ říká Filip Matys, PR manažer Huawei Česko. „Špičková technologie navigačního systému umožňuje uživatelům dostat se do práce, na schůzky a zpět domů nejrychlejší možnou cestou. A díky aplikaci Petal Maps, která je nyní k dispozici u řady hodinek Huawei Watch 3, si lidé užijí užitečných funkcí ještě více,“ dodává Matys.

Petal Maps míří do hodinek Huawei Watch 3

Petal Maps je k dispozici ve více než 140 zemích a v 26 navigačních jazycích s více než 2,7 miliony uživatelů v Evropě. Využít je mohou jak majitelé smartphonů od Huawei, tak i ostatní vlastníci telefonů s Androidem – k dispozici jsou jak v obchodě App Gallery, tak v rámci Google Play.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. Gratulujeme čínským soudruhům a jmenovitě Josefovi z Huawei že po pěti letech mají to co hodinky od konkurence za 1/2 ceny:)))

  2. Wow..tak to je velká krása :DD

  3. Nevim no, sice trochu mimo téma, ale jsem docela mohutnej chlap a když si ty hodinky dám na ruku tak mi to přijde jak kormidlo od parníku. Navíc z okolí už vím o 2 kusech, který do cca 1 měsíce umřely. Nejdřív problém s baterkou, pak přehřívání při nabíjení a úmrtí…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).