Domů » Bleskovky » Huawei s předstihem prozrazuje kapacitu baterie Mate 10: výdrží zřejmě potěší

Huawei s předstihem prozrazuje kapacitu baterie Mate 10: výdrží zřejmě potěší

Už jen pár dní nás dělí od představení nových vlajkových smartphonů Huawei Mate 10 a 10 Pro, jejich vzhled a prakticky všechny parametry však díky všemožným únikům známe již nyní. K tomu navíc několik střípků odhalila sama čínská značka.

V poslední upoutávce například prozradila, že Huawei Mate 10 a 10 Pro dostanou akumulátor s kapacitou 4 000 mAh, díky čemuž mají vydržet celý jeden den na příjmu. Někteří nenároční uživatelé možná dostanou z baterie ještě větší porci času, ale velké displeje a výkonné vnitřnosti si určitě vezmou svůj díl.

Seznamte se, toto je bezrámečkový Huawei Mate 10 Pro (oživeno)

Premiéra Mate 10, 10 Pro a 10 Lite se odehraje 16. října v Mnichově a naše redakce bude u toho.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).