Petal Search od Huawei se dočkal aktualizace. Vylepšuje především vyhledávání

huawei petal

Majitelé aktuálních telefonů značky Huawei a Honor to nemají jednoduché. Bez Obchodu Play a ekosystému Googlu se nežije zrovna snadno, čehož jsou si v Číně více než vědomi. I proto nabízejí svým uživatelům hned několik alternativ, mezi které patří také Petal Search. Tento vyhledávač umožňuje především nalézt aplikaci v rámci několika zdrojů a nyní se dočkal aktualizace, která usnadňuje jeho používání.

huawei petal search
Petal Search

Nová verze s číslem 11.0.6.305 má velikost 12,9 MB a kromě standardního vylepšení uživatelského zážitku a rychlosti vyhledávání přináší také několik novinek.

Nepřehlédněte – Velký test: Huawei bez Google služeb, aneb jak na chybějící aplikace?

Optimalizováno je především vyhledávání pomocí obrázků a hlasu, neboť Petal Search nevyhledává pouze aplikace, ale také zprávy, počasí či sportovní výsledky. Ty se také dočkaly vylepšení o bohatší zobrazení lokálních fotbalových výsledků a přidána byla též funkce rozpoznávání obličeje.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku