Domů » Bleskovky » Petal Search od Huawei se dočkal aktualizace. Vylepšuje především vyhledávání

Petal Search od Huawei se dočkal aktualizace. Vylepšuje především vyhledávání

Majitelé aktuálních telefonů značky Huawei a Honor to nemají jednoduché. Bez Obchodu Play a ekosystému Googlu se nežije zrovna snadno, čehož jsou si v Číně více než vědomi. I proto nabízejí svým uživatelům hned několik alternativ, mezi které patří také Petal Search. Tento vyhledávač umožňuje především nalézt aplikaci v rámci několika zdrojů a nyní se dočkal aktualizace, která usnadňuje jeho používání.

huawei petal search
Petal Search

Nová verze s číslem 11.0.6.305 má velikost 12,9 MB a kromě standardního vylepšení uživatelského zážitku a rychlosti vyhledávání přináší také několik novinek.

Nepřehlédněte – Velký test: Huawei bez Google služeb, aneb jak na chybějící aplikace?

Optimalizováno je především vyhledávání pomocí obrázků a hlasu, neboť Petal Search nevyhledává pouze aplikace, ale také zprávy, počasí či sportovní výsledky. Ty se také dočkaly vylepšení o bohatší zobrazení lokálních fotbalových výsledků a přidána byla též funkce rozpoznávání obličeje.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).