Domů » Bleskovky » Huawei P30 zná termín svého odhalení. Prý bude přepisovat pravidla

Huawei P30 zná termín svého odhalení. Prý bude přepisovat pravidla

Už o tomto víkendu bude odstartován letošní ročník veletrhu MWC, na kterém výrobci představí smartphony pro první polovinu letošního roku. I když očekáváme záplavu nových modelů, první tři největší světoví výrobci ale v Barceloně nová zařízení patrně představovat nebudou – Samsung své telefony odhalí už zítra, Apple si své iPhony představuje v září, a Huawei má naplánovanou tiskovou konferenci až na březen. Čínský výrobce přibližný termín premiéry smartphonů řady P30 odhalil před dvěma týdny v tiskové zprávě týkající se polského trhu, nyní však konečně vyslal do světa oficiální pozvánku.

Tisková konference se odehraje v Paříži 26. března, podle pozvánky mají připravované telefony řady P30 přepisovat pravidla. Přiložená fotografie naznačuje, že důraz bude kladen na fotoaparát a jeho schopnosti přibližování. Podle dřívějších informací bychom se měli u modelu P30 Pro dočkat fotoaparátu se čtyřmi čočkami a až 10násobným bezztrátovým přiblížením, zatím však není jasné, zda toho Huawei docílí optikou, nebo kombinací optiky, softwaru a umělé inteligence.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments