Domů » Bleskovky » Huawei MatePad Pro bude vypadat jako iPad Pro s otvorem v displeji. Máme video

Huawei MatePad Pro bude vypadat jako iPad Pro s otvorem v displeji. Máme video

Aktualizováno 21.listopadu:Na internet dnes uniklo nové promo video, na kterém si chystaný Huawei MatePad Pro můžete prohlédnout.

Původní text článku z 2. listopadu

Výřez v displeji nebude devizou pouze u smartphonů, společnost Huawei plánuje stejné řešení nasadit do svého příštího vlajkového tabletu. Informátor Evan Blass alias @evleaks nyní zveřejnil jeho tiskový snímek a prozradil jméno – MatePad Pro.


 

huawei matepad pro

Na první pohled vypadá MatePad Pro podobně jako jablečný iPad Pro. Nabídne přibližně desetipalcový displej s poměrně tenkými okolními rámečky, která bude narušen výřezem pro selfie kamerku v levém horním rohu. Podobnost s iPadem Pro je dána také příslušenstvím, k tabletu od Huawei půjde magneticky shora připojit stylus M Pen, podobně řešený bude i klávesnicový kryt.

huawei mediapad m7 2

Z obrázků lze také vyčíst přítomnost USB-C portu, čtveřice reproduktorů a duální fotoaparát na zadní straně. Počítat však zřejmě nemůžeme s podporou aplikací a služeb od Google, na tabletu pravděpodobně poběží základní open-source verze Androidu. Z tohoto důvodu je tak nejasné, na jaké trhy je MatePad Pro určen.

Huawei MatePad

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Carda
Anonym
Carda

Originalita v podání Huawei :-D

_qam_
Uživatel
_qam_

Vrchol nevkusu, jak jinak, než od Huawei.

Janek
Anonym
Janek

Trhy pro které je výrobek určen jsou známé, jmenují se Asie lépe řečeno Euroasie. Výrobky firmy Huawei jsou i bez částí služeb Google dobře prodejné, to dokazuje nimi jiné i prodej nových smartfonů, kde během 1 minuty bylo vyprodáno 100 000 zařízení. Samozřejmě, že firma by ráda působila i na trzích USA a Evropy v plném rozsahu, to však není možné z důvodu nesmyslných sankcí administrativy USA, musí tedy hledat alternativy a je vidět, že se jí to daří. Otázka zní jinak, je tablet stále ve hře, nebo jsou to jen poslední pokusy udržet portofilo výrobků, a není náhodou budoucnost… Číst vice »

TH c
Anonym
TH c

Konec citace z not od čísnké ambasády! Máš splněno! ;-) Ještě tam nalistuj tu část, kde se píše: „Jakmile Google splní oprávněné zákonné požadavky naší lidové vlády na spolupráci, bude moci působit na našem čínském trhu!“

uni
Uživatel
uni

Tablet od Apple dopátráš velmi snadno, v podílu OS. Každý druhý tablet je od jedné společnosti, Apple. V řeči utracených peněz je to pravděpodobně 9 z 10 do kapsy Apple.