Domů » Bleskovky » Huawei Mate X se připravuje na restart. Podívejte se na jeho inovovanou podobu

Huawei Mate X se připravuje na restart. Podívejte se na jeho inovovanou podobu

Ohebný smartphone Huawei Mate X byl představen v únoru letošního roku, dosud se však na pulty obchodů nedostal. Čínská společnost využila oddálení prodejů konkurenčního Samsungu Galaxy Fold a rozhodla se svůj telefon mírně přepracovat. Certifikační autorita TENNA nyní do své databáze zaregistrovala nejnovější verzi a odhalila její podobu.

huawei mate x 2

 

Potvrzují se změny, které byly nedávno k vidění na telefonu v rukách šéfa Huawei Richarda Yu – Mate X dostane nové zamykací tlačítko, které je plošší a širší, navíc je kolem něj patrné ohraničení. Mnohem více je také vidět čtvrtá čočka ukrývající ToF senzor pod trojicí hlavních fotoaparátu. Hovoří se také o přepracování kloubu v místě ohybu.

Bohužel stále není jasné, kdy půjde Huawei Mate X na trh, podle informací z tohoto týdne se jej prý dočkáme až v listopadu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments