Domů » Bleskovky » Huawei dočasně zlevňuje MateBook X Pro. Ušetřit můžete 18 000 Kč

Huawei dočasně zlevňuje MateBook X Pro. Ušetřit můžete 18 000 Kč

Společnost Huawei připravila na svých stránkách valentýnskou akci, skrze kterou můžete získat vybrané produkty se zajímavou slevou, která může činit až 50 procent. Některé produkty můžete za snížené ceny nakupovat následující víkend, ovšem nejatraktivnější trojlístek slev končí už dnes o půlnoci.

Huawei Matebook X Pro recenze
Huawei MateBook X Pro

Pokud si pospíšíte, můžete získat:

Všechna tři zařízení jsme na našich stránkách recenzovali, přičemž právě u notebooku jsme si stěžovali na poměrně sebevědomou cenu. Aktuální nabídka tak vyznívá mnohem příznivěji.

matepad pro
Huawei Matepad Pro

Na stránkách Huawei najdete v rámci valentýnské nabídky i další příjemné slevy na sluchátka, hodinky nebo tablet Huawei MatePad Pro, který i s klávesnicovým krytem, stylusem a obalem můžete mít za 10 999 korun (sleva 5 000 korun).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. To už se tu můžou komentovat reklamní články? :D

  • Toto není reklamní článek, jinak by tak byl označen.

  • orgasmic: Tohle opravdu není PR článek (ten tu mimochodem na produkty Huawei vyšel včera a je tak i označen), nicméně ta sleva na notebook nám přišla zajímavá, proto jsme o ni připravili extra bleskovku.

 2. v softcomu maji tuhle verzi s i7 (o 1/4 rychlejsi multicore) a 1TB ssd za 39k
  takze nic moc

 3. Ta povodní cena je neprodejná, ale za tu se slevou už to docela jde.

 4. Na stránkách mají jen i5 a recenzí máte na i7 a navíc v ní píšete, že je to jediná dostupná konfigurace. Nevím jestli za tu cenu ta i5 stojí, původnich 48 je nesmysl.

 5. Mám Huawei Pad Pro, který jsem kupoval za 12k v listopadu a za ty prachy bezkonkurenční. Jen stylus je takový navíc na Androidu , mohu porovnávat se služebním Ipadem Pro který stal skoro 3x tolik.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).