Huawei chystá hodinky s Android Wear. Jejich podobu omylem prozradila reklama na letišti v Barceloně

Společnost Huawei neplánovaně prozradila jeden ze svých produktů, jehož oficiální premiéry bychom se měli dočkat v neděli na tiskové konferenci v Barceloně; ta začíná ve 13:30 a chybět na ní nebude ani naše redakce. V Barceloně na letišti se totiž s předstihem objevily reklamní plakáty, na kterých jsou vyobrazeny chytré hodinky s operačním systémem Android Wear. A nutno dodat, že působí velmi elegantním a hodnotným dojmem.

Ze zveřejněné fotografie, kterou pořídili kolegové ze serveru AndroidCentral.com, lze vyčíst, že by hodinky měly být k dispozici ve dvou barevných variantách, a uživatel si zřejmě bude moci vybrat mezi koženým i kovovým řemínkem.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. MartinezZ (neregistrovaný)

    No, konečně ten nápad začíná vypadat použitelně. Teď ještě počkat, aby vydržely na nabití nebo baterku stejně, jako současné mechanické/bateriové hodinky a dokonce by už mělo smysl nad něčím takovým pak i uvažovat.

  2. MiCHi (neregistrovaný)

    Výrobci by mohli využít kyvadlo (jako v mechanických hodinkách) k dobíjení za chůze či pohybu ruky. Spolu se sníženou spotřebou a třeba kapacitním nabíjením (přes noc na nočním stolku). Pak si dokážu představit, že budou fungovat pořád, bez „klasického nabíjení“.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *