Domů » Bleskovky » Huawei chystá další smartphone s Windows Phone 8: Ascend W3 na prvních fotografiích

Huawei chystá další smartphone s Windows Phone 8: Ascend W3 na prvních fotografiích

Huawei se svými Windows Phone telefony ve světě příliš úspěšné nebylo, ale i tak se zdá, že tento čínský výrobce na mobilní Windows nezanevřel a chystá další model s označením Ascend W3. Potvrzují to dvě uniklé fotografie, na kterých lze spatřit vývojový prototyp.

Zatím nevíme, jaké hardwarové parametry Ascend W3 nabídne; některé zdroje hovoří o podpoře LTE sítí, další zase o zaměření pouze na čínský trh. Po technické stránce by se mělo jednat o kombinaci zařízení Ascend D2 a Ascend P6. Lumia 925 už nebude jediným Windows Phone telefonem s hliníkovou konstrukcí, kovového rámečku bychom se měli dočkat právě v podání Huawei.

Na představení si však budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat, server WPDang uvádí, že novinka bude odhalena až na lednovém veletrhu CES 2014 v Las Vegas. Pozdější termín představení dává tušit, že by Ascend W3 mohl přijít už s novými Windows Phone 8.1.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).