Domů » Bleskovky » Huawei Ascend P8 o sobě dává vědět: Opět sázka na hliník?

Huawei Ascend P8 o sobě dává vědět: Opět sázka na hliník?

Není žádným tajemstvím, že Huawei připravuje nástupce povedeného modelu Ascend P7 (recenze). O novince s názvem Ascend P8 se ale zatím příliš mnoho informací neobjevilo; dnes však zahraniční servery publikovaly dva snímky hliníkového krytu, který má pocházet právě z nového modelu čínského výrobce.

Ze zveřejněných fotografií je zřejmé, že v Huawei opět vsadili na hliník, ale v tuto chvíli nevíme, zda bude tělo komplětně kovové nebo se opět dočkáme experimentu v podobě skla, keramiky či safíru jako doplňku pro hliníkový základ. Na hardwarové parametry je zatím ještě brzo, ale doufejme, že výrobce roušku tajemství odkryje na blížícím se veletrhu CES, který startuje na začátku ledna v Las Vegas. A pokud by to nevyšlo v USA, mohli bychom se představení dočkat o dva měsíce později na MWC v Barceloně.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *