Domů » Články » HTweakC 2.1: Nová tweakovací utilita pro PocketPC značky HTC

HTweakC 2.1: Nová tweakovací utilita pro PocketPC značky HTC

-Již dříve jsme si psali o aplikaci Hermes Tweaker, která sloužila k modifikování registrů u HTC TyTNa. Autoři nyní program kompletně předělali, přidali několik nových funkcí, podporu dalších zařízení a HTweakC byl na světě. Oficiálně program podporuje přidávání nových funkcí pouze na zařízeních HTC TyTN a HTC Wizard, ovšem podle zkušeností uživatelů je možné většinu úprav aplikovat i na další PocketPC od HTC, které běží na Windows Mobile 5.0.

Program je samozřejmě freeware a naleznete jej v naší Download sekce. Navštívit můžete také stránky autorů programu – fit4cat.de.

HTweakC například zvládne
– Zobrazení ikonky pro GPS v Nastavení (standardně je ve WM5.0 skrytá)
– Zobrazení Wireless pluginu na Today obrazovce
– Deaktivaci skinu telefonu (customizace vzhledu alá T-Mobile…)
– Odstranění ikonky stavu baterie a Wireless Manageru z Tray lišty
– Vypnutí notifikací o odeslaných SMS (neplést s doručenkami)
– Zviditelní a odemkne Ext_rom
– Vylepší kvalitu zvuku pro BT stereo sluchátka přes A2DP

- -

Zdroj: the::unwired

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. :!: :!: :!: Pozor, verze 2.1 nefunguje na MDA Vario/HTC Wizard – po spustění hodí chybu. Potřeba stáhnout verzi 2.1a přímo z webu tvůrce(po registraci), nebo pokud by nekdo tady ze smartmanie hodil do donwload sekce aktuální verzi.

  2. děkuji za upozornění. Nyní už vyšla dokonce verze 2.1b, kterou jsem přidal do Download sekce (odkaz na stažení zůstal stejný).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).