Domů » Bleskovky » HTC začalo s uvolňováním aktualizace na Jelly Bean pro model One S

HTC začalo s uvolňováním aktualizace na Jelly Bean pro model One S

Majitelé chytrého telefonu HTC One S (recenze) se podle původních slov tchaj-wanského výrobce měli aktualizace na Jelly Bean dočkat ke konci října, tento termín bohužel v HTC promeškali a nová verze Androidu byla uvolněna až včera. Aktualizace je určena pro evropské modely a verze software je 3.16.401.8. Android 4.1.1 doplňuje vylepšená verze uživatelského prostředí HTC Sense 4+. Pokud k vám OTA update ještě nedorazil, zkuste několik dnů vyčkat, aktualizace se uvolňuje ve vlnách v závislosti na Customer ID (CID). ROM je případně možné stáhnout také na Xda-developers. Velikost souboru je lehce přes 600 MB.

HTC One S lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. elephant (neregistrovaný)

    myslíte že aktualizaci dostanu rychle, když mám telefon brandovaný na německý T-mobile?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).