Domů » Články » HTC Vox: Kompletní hardwarové parametry a finální render

HTC Vox: Kompletní hardwarové parametry a finální render

-Server TheBoyGeniusReport včera zveřejnil oficiální render chystaného smartphonu HTC Vox (S710), který získal z datasheetu přímo od HTC. Zároveň s ním se ven dostaly finální technické parametry, které si můžete prohlédnout v našem Katalogu smartphonů. Z obrázku si lze všimnout, že hardwarová klávesnice tohoto smartphonu je téměř totožná s klávesnicí PocketPC HTC Herald (P4350). Otázkou ale zůstává, jak výrobce vyřeší absenci ovládacího joysticku, který na těle telefonu chybí.

HTC Vox měl být také vůbec prvním smartphone telefonem s WM Crossbow!

HTC Vox

Zdroj: MoDaCo

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Tak na to ovladani jsem zvedavej… Trebas je na boku jogdial, ale aji tak..
    Jinak je to zajimavy koncept – jenom kdyby do toho narvali „neorezany WM“…
    (proste koncepcne se mi to celkem zamlouva, ale jinak je O2 XDA Flame jasna volba)

  2. Je ale zajimave, ze tato funkce neni v sheetu HTC nikde zminena, pritom u jinych zarizeni tohle „zazracne“ kolecko silene vyzdvihovali… no uvidime, jine reseni asi stejne neprichazi v uvahu ops:

  3. Nechci se hádat ale přiložené foto vypadá jako podvrh.!!!! Pokud se podíváte, tak obrázek displeje nelícuje s horním plastem. Skoro bych tvrdil že to bude ppc a ne smartphone..!!!

  4. podvrh to neni je to jen render, ktery vytvoril grafik pro ilustraci, takze to, ze tam nesedi roh displeje bych neresil, proste se mu to nechtelo vyhlazovat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).