HTC Vox: Kompletní hardwarové parametry a finální render

-Server TheBoyGeniusReport včera zveřejnil oficiální render chystaného smartphonu HTC Vox (S710), který získal z datasheetu přímo od HTC. Zároveň s ním se ven dostaly finální technické parametry, které si můžete prohlédnout v našem Katalogu smartphonů. Z obrázku si lze všimnout, že hardwarová klávesnice tohoto smartphonu je téměř totožná s klávesnicí PocketPC HTC Herald (P4350). Otázkou ale zůstává, jak výrobce vyřeší absenci ovládacího joysticku, který na těle telefonu chybí.

HTC Vox měl být také vůbec prvním smartphone telefonem s WM Crossbow!

HTC Vox

Zdroj: MoDaCo

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. Kato (neregistrovaný)

  Tak na to ovladani jsem zvedavej… Trebas je na boku jogdial, ale aji tak..
  Jinak je to zajimavy koncept – jenom kdyby do toho narvali „neorezany WM“…
  (proste koncepcne se mi to celkem zamlouva, ale jinak je O2 XDA Flame jasna volba)

 2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  Je ale zajimave, ze tato funkce neni v sheetu HTC nikde zminena, pritom u jinych zarizeni tohle „zazracne“ kolecko silene vyzdvihovali… no uvidime, jine reseni asi stejne neprichazi v uvahu ops:

 3. ipetr (neregistrovaný)

  Nechci se hádat ale přiložené foto vypadá jako podvrh.!!!! Pokud se podíváte, tak obrázek displeje nelícuje s horním plastem. Skoro bych tvrdil že to bude ppc a ne smartphone..!!!

 4. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  podvrh to neni je to jen render, ktery vytvoril grafik pro ilustraci, takze to, ze tam nesedi roh displeje bych neresil, proste se mu to nechtelo vyhlazovat.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *