HTC Vive skladem v ČR. Zdarma získáte titul Star Wars VR

Virtuální realita HTC Vive je od dnešního dne dostupná také na českém trhu. Do prodeje ji zařadil obchod Alza.cz, který má na prodej exkluzivitu. Doporučená cena byla stanovena na 25 999 Kč včetně DPH.

Drahé HTC Viv

Společnost HTC dnes ve spolupráci s Valve a firmou Lucasfilm oznámila, že od dnešního dne bude zážitek Star Wars VR „Trials on Tatooine“ pro všechny majitele HTC Vive zdarma ke stažení v obchodě Steam. Star Wars Trials on Tatooine, byly vyvíjeny pod vedením Roba Bredowa, technologického ředitele Lucas Films. Ten spolu s Pablem Hidalgem, autorem knihy Star Wars: Síla se probouzí a mnoha dalších, sepsal i děj celého virtuálního zážitku.

Náš test virtuální reality HTC Vive si můžete přečíst zde.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. Michal (neregistrovaný)

  Asi se zbláznili, ne? S tou cenou.

  • Seltino (neregistrovaný)

   to není drahý, to jen ty málo vyděláváš :)

   • Dal bych the peachy do too ale realne je Cena trictvrtecni a do chrtanu potapejicimu HTC cpat nebudu, halo abych dal 26k tobbyli manageri Na Belle v kine nebo rovnou naruci Kodiaka?
    Nejsem cvok abych dal skoro cely plat (vyjezdim si 27-28k) za tohle, radsi si poridim poradnou hi-fi vez, pioneer dela poradni a jeste mi hafo zbude.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel