Domů » Bleskovky » Virtuální realita HTC Vive v prodeji. Známe cenu

Virtuální realita HTC Vive v prodeji. Známe cenu

Virtuální realita HTC Vive už je v prodeji. Ti, kteří si zařízení v předchozích týdnech předobjednali, by je už měli mít doma, a na další se bude dostávat v následujících týdnech. Podle našich informací je poptávka po velmi vysoká a mezi uživateli je o tento typ zařízení zájem.

HTC Vive

HTC Vive jsme měli možnost několikrát otestovat a rozhodně se jedná o nejpokročilejší virtuální realitu, která vás dokonale vtáhne do děje (přečtěte si naši recenzi). Pokud si na ni brousíte zuby, můžete si ji objednat ze stránek HTCvive.com, kde vás i s poštovným vyjde 960 euro, což je 26 000 Kč.

HTC Vive: Virtuální realita 21. století (test)

Virtuální realitu od HTC lze objednat také na Alza.cz za 25 999 Kč včetně DPH s očekávaným termínem dodání v červnu.

Abyste si HTC Vive naplno užili, je nutné mít počítač minimálně s těmito hardwarovými parametry:

 • GPU: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB nebo AMD Radeon R9 290
 • CPU: Intel i5-4590 nebo AMD FX 8350
 • RAM: 4 GB a více
 • Video výstup: HDMI 1.4 nebo DisplayPort 1.2
 • USB Port: 1x USB 2.0
 • Operační systém: Windows 7 SP1 a vyšší

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

 1. orgasmick (neregistrovaný)

  Na Alze je promo akce na tuto realitu a ve výběhu si tam hrál zaměstnanec HTC…věřím, že zážitek to bude dobrý, ale vypadal u toho jak vocas :D

 2. Craftmanek (neregistrovaný)

  Takže to asi muj celeron a hd grafika od intelu neutáhne … :(

 3. Vít (neregistrovaný)

  Stále čekám, až bude dostupný k okamžitému zaslání přes některý český e-shop, nebo přímo od HTC. Nechce se mi platit 26 000 a pak čekat měsíc na doručení :(. Nechápu proč má HTC tak masivní marketingovou kampaň na věc, která se stále nedá reálně zakoupit bez obrovské čekací lhůty.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).