Domů » Bleskovky » HTC Ville s novou verzí Sense a Androidem 4.0 zachycen na videu

HTC Ville s novou verzí Sense a Androidem 4.0 zachycen na videu

HTC plánuje MWC 2012 v Barceloně představit další dvoujádrový smartphone (1,5 GHz, Snapdragon Series 4) s kódovým označením Ville, který bude lákat na 4,3″ Super AMOLED displej s qHD rozlišením, 8Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou a možností záznamu fullHD videa či 1 GB operační paměti RAM. Vnitřní paměť by měla nabídnout 16 GB a další prostor bude možné získat skrze microSD karty. Tělo telefonu bude poměrně tenké, podle aktuálních informací by tloušťka měla být 8,49 mm. Telefon bude charakteristický také svým nepatrně prohnutým tělem.

Už v minulosti se objevil první render a nyní na internet uniklo video, na kterém je zachycený předprodukční vzorek. Ze záběrů je patrné, že Ville nabídne operační systém Android 4.0.x a zbrusu novou verzi uživatelského prostředí HTC Sense 4.0.

-

Zdroj: AndroidCentral

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

19 komentářů

 1. Tak tuto verzi Sense (4.0) si dovedu s Androidem ICS (4.0) představit. Měl jsem z toho trochu strach, ale výsledek je naštěstí celkem slušný :).

 2. ono to má jen 2 jádra, tak proto se to tak seká… :D jinak mi přijde trošku hloupé dávat power tlačítko nahoru u tak velkého telefonu. A co se týče Sense – ehm, kolik tapet to zobrazuje za minutu 10? :D

 3. Mě se taky líbí. Navíc HTC chystá pokud vím tegra 3 telefon s 4,7″ displejem, to je něco pro mě.

 4. To myslí vážně, tuto pomalost? A ještě hůře – který umělec vymyslel ten dlaždicový efekt menu? To je ale humus! To si nejsem jis, že si nechám na Sensation nacpat :-)

 5. Petr (neregistrovaný)

  Sense 4.0 je už opravdu hnusné.

 6. Kde jsou ty časy kdy měl nejvyšší model 32GB vnitřní paměti a šlo dodat dalších 32GB(nepočítám Apple).

  • Tuhle dobu si skutečně nepamatuji, až na velmi sporé kousky. Apple nám servíruje krásných 64GB v těle:-)

 7. Jj,vzpominam na N900,tam jsem mel 32GB pameti v zakladu a rozsireno jeste 32GB kartou.Dnes se vracime zpet na omezeni 8GB ci 16GB pameti..aby jsme mohli otupit uzivatele a postupne ji zase roky navysovat..

 8. Hm, další krásné a originální HTC zařízení. Myslíte si, že to vymýšlí člověk, nebo na to mají nějaký generátor? :)

 9. Nějakým hodně záhadným způsobem mi to připomíná staré dobré SPB Mobille Shell 3.. :) Jen s tím rozdílem, že tohle je plný graficky náročných efetků, které vás omrzí ještě dřív, než vám stihne telefon vypadnout z ruky při zapínání horním tlačítkem;))

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).