Domů » Bleskovky » HTC U12+ nabídne pohádkové parametry. Snímek odhaluje kompletní výbavu

HTC U12+ nabídne pohádkové parametry. Snímek odhaluje kompletní výbavu

Společnost HTC stále s odhalením letošního vlajkového smartphonu vyčkává, podle posledních renderů bychom se měli dočkat zařízení s konzervativním vzhledem a hned čtveřicí fotoaparátů (více informací). Nejnovější snímek z čínských zdrojů má odhalovat kompletní specifikaci.

HTC U12+ má být rozumně velký telefon s 5,5″ displejem o rozlišení 1 440 × 2 960 pixelů. Nad displejem se bude nacházet duální kamera s rozlišením 8 + 8 Mpx a optickou stabilizací, hlavní fotoaparát na zádech má mít rozlišení 12 Mpx a perfektní světelnost f/1.5, o druhé čočce snímek mlčí. Zmiňuje však podporu druhé generace technologie Edge Sense pro ovládání telefonu mačkáním jeho stran. Chybět nebude ani čtečka otisků prstů a důraz na kvalitní zvuk, a to jak při reprodukci, tak při záznamu. Tělo zařízení má splňovat odolnostní certifikaci IP68.

Vysoký výkon a bezdrátové nabíjení

V útrobách telefonu bude údajně tepat čipset Qualcomm Snapdragon 845, a to rovnou s 8 GB RAM. Vnitřní úložiště uživateli nabídne prostor o kapacitě 128 GB, který bude dále možné rozšířit paměťovou kartou. Kapacitu akumulátoru neznáme, má jej však být možné dobíjet buď USB-C kabelem s podporou technologie Quick Charge 4+, nebo bezdrátově díky standardu Qi (konečně). Milovníky bezkontaktních plateb potěší podpora NFC.

K představení HTC U12+ by mělo dojít buď tento, nebo příští měsíc.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

38 komentářů

 1. Slušné delo.

  • Je to fake. Llabtoofer to potvrdil. Navíc… Displej jen 5,5″, když se celou dobu mluví o 6″. 8 GB RAM dávají Číňani honimíří. HTC bezdrátové nabíjení nedává (což největší blbost, jakou můžou udělat), nikde nevidím zmínku o druhém zadním fotoaparátu, zatímco přední ho má, což zkopírovali z boxu z Ocean Harmony. QuickCharge 4+ by byl fajn, ale je moc nový.

 2. Uz si mozu ponukat co chcu, o ich zariadenia nie je absolutne ziadny zaujem.

 3. Ten edge sense si mohli odpustit. Niektori uzivatelia na forach maju s nim len problem.

 4. A bude tak za 30000,- ????

  • pár tisíc (skoro deset uberte) a možná se trefíme

  • Cena má být €799. Vidím to na 19,5-20,5k u nás, cena musí být nižší než SGS9, jinak o to nebude zájem už vůbec. Plus po registraci v HTC Clubu další sleva.

  • Tohle by si za 799 koupil jen blazen.

 5. Ak chcu zarobit, tak cenu musia taku dat.

 6. Nějaká zmínka o typu displeje?
  Docela mě zajímá ten důraz na kvalitní zvuk. Bude se jednat jen o přelhávání, a nebo bude kladen důraz také na kvalitní záznam zvuku?

  • Klidně tam ten výraz napiš, stejně jsi byl nejrychlejší ???? Ještě čekni, jak to bleská, ať máš komplet všechny tři must have.

  • uni: Ani bych se nedivil, kdyby jsi ted exot co to tady prasil byl ty. Když se dívám na specifikace, chybí mi tam údaj o typu displeje. – takže se ptám….žádné must have

   Taky je tam zmínka o zvuku, takže mě zajímá v jakém smyslu….
   Podle fotky je jinak snad jasné, jaký blesk tam asi bude….

   Zase tady musí někdo rýpat…uni.

  • Ja to napisu za nej, kdyz se stydi:
   Redakce a co AMOL3D, H44C a XEN0N? Budou?

  • Jirka (neregistrovaný): AMOLED není přesné, AoD&OLED????

  • :D jak známe htc amoled to nebude drží se věrně ipsů. Xenon to nebude už z podstaty toho černobílého náčrtu, co tam lze vidět. A H44C. No, sami to vidíme, že to prostě výrobci nepoužívaj.

  • Zrovna HTC mikrofony haac kdysi použili…ale to by ses musel trochu orientovat.

  • Zrovna HTC ty mikrofony mikrofony kdysi použili…ale to by ses musel trochu orientovat.

  • xzeit: Kdyby ses zaměřil víc na čtení článku místo na urážení ostatních a povyšování se nad ně, tak by ses tu nemusel takto hloupě ptát. Já jsem rozklikl obrázek a na druhou tvojí otázku je tam zcela jasná odpověď. Když vezmu v potaz, že se tu povyšuješ nad ostatní stylem „ale to by ses musel trochu orientovat“ případně „ale to bys zase o tom musel něco vědět“, tak kdyby ses sám orientoval, tak bys věděl, že HTC používá v 99% případů SuperLCD, což je odpověď i na tvojí druhou otázku. Schválně píšu 99, protože vím, že i AMOLED použilo.

   Nebudu se ale snižovat na tvojí úroveň a slušně ti odpovím, když to neumíš z článku vyčíst sám. Ano, zařízení bude obsahovat funkci „3D audio recording“ – tudíž bude zaměřeno jak na nahrávání zvuku, tak na jeho reprodukci (HTC BoomSound – v obrázku též uvedeno.

  • Křižku krážku: Já se na záznam ptal v jakém smyslu. Žádná jasná odpověď tam není.

   Nějaký Jožo tady napsal( A H44C. No, sami to vidíme, že to prostě výrobci nepoužívaj.)

   Přitom to kdysi HTC použilo, takže to asi chtěli. Bohužel Nokia to měla patentováno.

   K tomu displeji se moc vyjadřovat nebudu…že HTC používá LCD ještě nemusí znamenat, že bude použito i v dalším přístroji. A jelikož není nic potvrzené, jsou to jenom spekulace.

   Moje další reakce už jen vyplývají z reakcí uniho a spol na mě….

   tedy můj původní příspěvek: 10.4.2018 v 8:02
   Nějaká zmínka o typu displeje?
   Docela mě zajímá ten důraz na kvalitní zvuk. Bude se jednat jen o přelhávání, a nebo bude kladen důraz také na kvalitní záznam zvuku?

   Je tam snad něco, komu se směji, povyšuji se apod.?? Ne není. Čti tedy další reakce na mě a pak můžeš soudit. I když ve tvém případě a soudit, když jsi to psal beztak všechno ty….takže křížek a krážek.

  • xzeit: Je to těžké, když máš něco pochopit, když ani nejsi schopný opsat moje jméno :) Ale jak říkám, měl jsi asi těžké dětství, protože takový mindráček se jen tak nevidí.

   Odpovědi jsou jasné, k otázce zcela. Otázka: „Docela mě zajímá ten důraz na kvalitní zvuk. Bude se jednat jen o přelhávání, a nebo bude kladen důraz také na kvalitní záznam zvuku?“ – odpověď: „Ano, bude kladen důraz na obojí“. Co na tom zas nechápeš. BTW napsal jsi „přelhávání“ místo „přehrávání“, což u tebe sedí naprosto dokonale :DDDDD Ulhaný xzeit :DDDD

   Povyšuješ se, jak jsem řekl, odpad společnosti.

  • PS: Moje jméno schopný napsat nejsi, svojí chybu si tam ale v klidu zkopíruješ :DDD Ty jsi fakt šašek, dyť už i ten uni z tebe má srandu :)

  • Křížku: Nebudu přeci opravovat překlep, když jsem něco citoval – odbíháš od tématu. V ničem nelžu, jen čti dál. Zajímaly mě detaily té kvality. Bude ten zvuk nahráván do méně komprimovaného formátu? Bude nahrávat kvalitně celé spektrum? Bude schopen nahrávat kvalitně také za vyšší hlasitosti okolního ozvučení?……není to tak jednoduchá otázka, jak by se mohlo zdát.

   Tvoje jméno? Takže se jmenuješ Menty Křížek? Rodiče ti dali jméno Menty? A jak ti říkají doma? Mentíku? Nebo spíš Dementíku?

  • Křížku: Nebudu přeci opravovat překlep, když jsem něco citoval – odbíháš od tématu. V ničem nelžu, jen čti dál. Zajímaly mě detaily té kvality. Bude ten zvuk nahráván do méně komprimovaného formátu? Bude nahrávat kvalitně celé spektrum? Bude schopen nahrávat kvalitně také za vyšší hlasitosti okolního ozvučení?……není to tak jednoduchá otázka, jak by se mohlo zdát.

   Tvoje jméno? Takže se jmenuješ Menty Křížek? Rodiče ti dali jméno Menty? A jak ti říkají doma? Mentíku?

  • xzeit: Nebo ti mam řikat tedy spíš „přelhávání“? :DDD Lhát a tvrdit „v ničem nelžu“, to je fakt moc. Už jen „Takže se jmenuješ Menty Křížek? Rodiče ti dali jméno Menty? A jak ti říkají doma? Mentíku?“ – Takže ty se jmenuješ xzeit? Nebo xzeit přelhávač? Nebo xzeit htcjirka? To asi spíš co. Jdu na to stejně hloupým myšlenkovým postupem, jako ty. Jak jsem řekl, přezdívky se používají na internetu z důvodu ochrany uživatelů právě před sketami a udavači jako jsi ty a htcjirka apod. :D (nebo ty = htcjirka?). A to se samozřejmě v mém případě podařilo mojí identitu skrýt, z čehož máš mindráček, tak sis musel něco vylhat :D Nebo jsi dal na to, co vylhal htcjirka u příspěvku, kde jste si honili pindíky? Kdo ví. Očividně je ale všechno tohle nad tvojí myšlenkovou kapacitu :D A tohle je prosím tvůj vzor: [odkaz] … 84#p407284 ….to asi nepotřebuje další komentář hele :D

  • EDIT: Odkaz je zde, jaksi se to nezobrazilo :D Ani už ten internet to nemůže vidět :D [odkaz]

  • Jméno a nick. Rozlišuješ to nějak? [odkaz]

   A co s těmi odkazy na Lumie htcjirky?? Závidíš mu, že si může dovolit tolik přístrojů? Za to ty tvoje myšlenkové pochody, to jsou fakt perly :D

  • xzeit: Jméno samozřejmě uživatelské. :D Ale tak nečekal jsem, že to pochopíš, oba dva moc dobře víme, o čem je řeč. Je zajímavé, že na Lumie reaguješ jak pejsek, ale na to, jak jste si tam honili bimbasy nikoliv :D Jak jsem řekl, nepovedlo se mě dohledat a poškodit, tak operuješ s něčím, co našel htcjirka, o čemž jsem řekl, že nejsem já (právě proto, že zde používám jméno takové, aby mě nikdo nenašel). Což nejsi schopen pochopit, takže jsi se mě tím snažil urazit, což se ti taky nepovedlo :D A hele, klidně si mě měj za teplouše, stokrát radši u tebe budu teplouš, než to prase jako ty, co do toho ostatním nadává. Jak řikám, odpad společnosti, nic víc nic míň.

  • Menty: ty si nevidis do huby? Ale ser3s si do pusky statocne, aneb jako funguje dvoji metr.

  • Křížku, já se ti ale za to že jsi gay nikdy nesmal. Znám jednoho osobně a je úplně v pohodě. Já ostatním nadávám? A co tady celou dobu předvádíš ty? ???????????? Mmch zase sis nevsimnul, že když já někomu něco horšího napíšu, je už to pouze důsledek jeho chování.
   A klidně si tady nalhavej, že se tě nic nedotklo… Beztak zrovna brečíš někde doma v pokojíčku s kapesníčkem…

  • „…důraz na kvalitní zvuk, a to jak při reprodukci, tak při záznamu.“

  • Důraz na záznam je už od HTC 10, už tenkrát měli jako jediní záznam Hi-Res audia. HTC U11 a HTC U Ultra přišly navíc se záznamem prostorového zvuku pomocí 4 mikrofonů.

   Něco mi říká, že tady to se záznamem zvuku bude minimálně lepší.

  • To nevylučuje to, co jsem napsal. Ale to bys musel být vnímavější. Kdysi možná. Dlouhou dobu ovšem ne. A obávám se, že dlouhou dobu to ani nikdo nepoužije. Jedinou nadějí je, že to někdo oživí, jako kdysi M7 od HTC infraport.

  • Otázka je, proč ne. Ale to bys zase o tom musel něco vědět. Napovím ti, měla a mohla to mít jen Nokia. HTC to zkusilo a mělo problém.

 7. Htc butterfly ([odkaz]) – nejlepší model, který společnost kdy vyrobila

 8. Stale cakam na nejaku vlajkovu lod s dostatocnou internou pamatou (min 64 GB), dual sim a zaroven slotom na pamatovu kartu (3 fyzicke sloty, ziaden hybrid) a zaroven aby bol vodeodolny, kludne by som to toho siel (3.5mm jack sice zamrzi, ale vedel by som ho za tychto podmienok ozeliet). Dockam sa konecne u HTC U12+?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).