Domů » Bleskovky » HTC U12+ na nových renderech. Bude mít celkem 4 fotoaparáty

HTC U12+ na nových renderech. Bude mít celkem 4 fotoaparáty

HTC má za sebou velmi špatné čtvrtletí, navíc je s představením nového vlajkového modelu oproti konkurenci pozadu. Spekuluje se, že se s ním vytasí někdy v květnu, podle informací @evleaks ponese název HTC U12+. Jak bude vypadat, odhalují následující rendery ochranných krytů.

Konzervativní design bez výřezu

HTC U12+ má podle nich dostat klasický design s protáhlým displejem, který naštěstí nebude narušovat jakýkoliv výřez; telefon bude v obou osách symetrický. Všechny typické prvky se tak podaří bez potíží nacpat do přiměřeně širokého čela, najdeme zde sluchátkový reproduktor, potřebné senzory a také dvě čočky selfie kamerky.

Duální fotoaparát se bude nacházet i na zadní straně, jeho čočky mají být uspořádány atypicky horizontálně. Pod nimi bude usazena přisvětlovací LED, ještě níže pak čtečka otisků prstů. HTC U12+ dostane lesklá záda a chybět nemají ani boky reagující na tlak.

Chystaná novinka alespoň designem potěší zejména konzervativní uživatele, jsme zvědaví, zda se tchajwanskému výrobci podaří implementovat nějakou funkci, která by jej odlišovala od letos velmi ostré konkurence. HTC by úspěch rozhodně potřebovalo.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments