Domů » Bleskovky » HTC U12+ na nových renderech. Bude mít celkem 4 fotoaparáty

HTC U12+ na nových renderech. Bude mít celkem 4 fotoaparáty

HTC má za sebou velmi špatné čtvrtletí, navíc je s představením nového vlajkového modelu oproti konkurenci pozadu. Spekuluje se, že se s ním vytasí někdy v květnu, podle informací @evleaks ponese název HTC U12+. Jak bude vypadat, odhalují následující rendery ochranných krytů.

Konzervativní design bez výřezu

HTC U12+ má podle nich dostat klasický design s protáhlým displejem, který naštěstí nebude narušovat jakýkoliv výřez; telefon bude v obou osách symetrický. Všechny typické prvky se tak podaří bez potíží nacpat do přiměřeně širokého čela, najdeme zde sluchátkový reproduktor, potřebné senzory a také dvě čočky selfie kamerky.

Duální fotoaparát se bude nacházet i na zadní straně, jeho čočky mají být uspořádány atypicky horizontálně. Pod nimi bude usazena přisvětlovací LED, ještě níže pak čtečka otisků prstů. HTC U12+ dostane lesklá záda a chybět nemají ani boky reagující na tlak.

Chystaná novinka alespoň designem potěší zejména konzervativní uživatele, jsme zvědaví, zda se tchajwanskému výrobci podaří implementovat nějakou funkci, která by jej odlišovala od letos velmi ostré konkurence. HTC by úspěch rozhodně potřebovalo.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

12 komentářů

 1. HTC V30 :D lel

 2. To uz vyhodili všechny designéry? To je tak nehorázně nepopsatelnej hnus ta zadní strana, že nevim jak to slovy popsat.
  Mám U11, což je oproti tomuto výtvorů krásný telefon. HTC jsem měl rád, ale ta zadní strana je něco jako výřez v displeji – nedokázal bych se na to dívat a netvářit se jak po naražení kostrče.

 3. Pokud nebude mit AMOLED, HAAC mikrofony a xenonovy blesk, tak to nikdo nekoupi. To uz prece vsichni vime… :-D

  • Arakine – něco k obědu:
   [odkaz]
   Dobrou chuť.

  • Mozna by to chtelo naucit se reagovat Milosi. U toho prispevku, na ktery chces reagovat, je tlacitko odpovedet – musis kliknout na nej a ne takhle nahodne. Takhle jsi za blbce.

  • Jsem rád, ža jsi si to poslechl.
   Bylo to určené pouze Tobě.
   Tak to ale nikomu neříkej.
   To ostatní je nepodstatné.
   Tak až zase budu chtít, tak Ti něco hezkého napíšu Arakine.

  • Pokud na to Arakain klikal, ok. Ja ne, ja ti jenom napsal, ze reagujes na spatny prispevek, coz ti zrejme nedoslo.

 4. A říkej mi třeba Jindro, ať jsme si tak nějak blíž, když už si tolik píšeme.
  Děkuji a buď dobrý příteli.

  • A takhle to je dobrý?
   Vyhovuje Ti to?
   Nebo si řekni, udělám jak řekneš…
   A tady máš něco o tom co píšeš:
   [odkaz]
   Heavy metal everybody.

 5. Lesklá záda? Tak to nic… HTC se NIKDY nepoučí. Baterku tipuji 2971 mAh.

 6. Nikdo ještě telefon neviděl, ale už se řeší, jak je ošklivý. Měl jsem U11 a byla to placka. U12 bude v novém trendu pokračovat a budou malé rámečky a trochu se protáhne a bude lepší do ruky. Moc se na něj těším. Spekulace s pouhého obrázku který někdo náčrtl tužkou je ubohé.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).