Domů » Bleskovky » HTC U11+: výrobce potvrzuje tenké rámečky, Evleaks netradiční novou barvu

HTC U11+: výrobce potvrzuje tenké rámečky, Evleaks netradiční novou barvu

Společnost HTC už pozítří představí svůj nový vlajkový smartphone, který ponese jméno U11+. Telefon dostane šestipalcový displej s poměrem stran 18:9 a přistoupí na současný trend bezrámečkového designu. To ostatně HTC potvrzuje i ve své poslední upoutávce, na níž je patrné výrazné zeštíhlení čela nebo brady.

HTC U11+ bude vlajkovým modelem v pravém slova smyslu, dostane čipset Qualcomm Snapdragon 835, až 6 GB RAM, až 128GB úložiště a 12Mpx fotoaparát se světelností f/1.7. Specialitou bude funkce Edge Sense pro ovládání telefonu mačkáním, chybět nebude ani voděodolnost. HTC 11+ bude vybaven nejnovějším Androidem 8.0 Oreo a podle @evleaks dorazí na trh ve třech barvách.

Tradiční černou a stříbrnou má doplnit barva „průsvitná“. Zda bude skrz zadní kryt vidět do útrob telefonu (například na cívku bezdrátového nabíjení), nebo bude průsvitná pouze svrchní vrstva zad, se dozvíme až ve čtvrtek.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).