HTC Touch Pro: Druhý videopohled (internet, video, pohybový senzor, fotoaparát)

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

HTC Touch Pro: Druhý videopohled s mluveným komentářem (internet, video, pohybový senzor, fotoaparát)V druhém videopohledu na komunikátor HTC Touch Pro se podíváme do nabídek operačního systému, projdeme si nastavení a netradiční konfigurační nástroje, vyzkoušíme internetový prohlížeč Opera Mobile 9.5 a klienta pro streamování videa ze serveru YouTube. Raphaelovi opravdu nic nedarujeme, a proto jsme jej dále otestovali při přehrávání DivX videa v rozlišení 640×480px, na závěr si vyzkoušíme fotoaparát a senzorovou hru Teeter. To vše pouze v našem videopohledu!

Videopohled na HTC Touch Pro

Tip: Prohlédněte si také náš předchozí videopohled, ve kterém vás s Raphaelem podrobně seznámíme. Další zajímavé informace se rovněž dočtete v tomto preview. A na jaké videopohledy se můžete těšit příště? Proklepneme si například očekávaný multimediální komunikátor E-TEN glofiish V900 a nabušeného pracanta HTC X7510 Advantage.

Za zapůjčení přístroje k testu děkuji společnosti Sunnysoft s.r.o., v jejímž internetovém obchodě si tuto novinku můžete zakoupit.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku