HTC spouští partnerský program HTC Connect pro výrobce spotřební elektroniky

Společnost HTC představila partnerský program HTC Connect pro výrobce spotřební elektroniky. Cílem programu je ve spolupráci s vybranými světovými výrobci domácích kin nebo automobilů a dalších spotřebních zařízení pro koncové uživatele, vytvořit novou sadu komunikačních standardů pro propojení s mobilními telefony HTC. Majitelé certifikovaných zařízení HTC Connect tak budou mít jistotu, že přehrají veškerý multimediální obsah ve vysokém rozlišení ze svého mobilního zařízení HTC například do televize nebo multimediálního přehrávače v obývacím pokoji. Vlajková řada telefonů HTC One získá certifikaci HTC Connect formou softwarové aktualizace v následujících měsících.

 

Společnost HTC představila také prvního partnera programu. Přední světový výrobce Pioneer Electronics zahrne certifikaci HTC Connect jako součást své produktové nabídky audio/video přijímačů (tzv. receiverů) a bezdrátových reproduktorů pro rok 2012 společně s technologií DLNA. Russ Johnston, výkonný viceprezident divize domácí elektroniky společnosti Pioneer ke spolupráci dodává: „Chytré telefony jsou stále častějším zdrojem multimediálního obsahu pro televize a domácí kina. Tento trend a trh s ním související se vyvíjí obrovskou rychlostí, proto jsme rádi, že ve spolupráci s HTC můžeme nabídnout našim zákazníkům fungující a ucelené řešení.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku