Domů » Bleskovky » HTC se stává hlavním partnerem Ligy mistrů a UEFA

HTC se stává hlavním partnerem Ligy mistrů a UEFA

Společnost HTC před několika okamžiky oznámila, že se od ledna 2013 stává oficiálním partnerem dvou fotbalových soutěží, Ligy mistrů a Evropské ligy. Tříleté partnerství mezi společností HTC a asociací UEFA zajistí všem fanouškům fotbalu nové možnosti při sledování obou fotbalových soutěží.

Pro všechny fanoušky a příznivce fotbalu znamená partnerství společnosti HTC a asociace UEFA nové zážitky při sledování fotbalových zápasů a možnost okamžitě sdílet každý moment. Uzavřené tříleté partnerství kombinuje tradici společnosti HTC spolupracovat s celosvětovými lídry ze světa hudby, obrazu, designu a sportu se zájmy a kulturními prožitky zákazníků po celém světě.

 

Gianni Infantino, generální sekretář UEFA říká: „Jsem potěšen, že mohu přivítat společnost HTC do rodiny fotbalových soutěží UEFA. Díky tomuto partnerství přiblíží UEFA a HTC evropský klubový fotbal lidem po celém světě a fanoušci budou mnohem více vtaženi do hry. Vážíme si podpory a angažovanosti společnosti HTC a věříme, že partnerské zapojení do těchto prestižních fotbalových soutěží zvedne povědomí o značce na globální úrovni.“

UEFA Super Cup a Liga mistrů žen

V rámci partnerství s Ligou mistrů a Evropskou ligu je společnost HTC také oficiálním globálním dodavatelem chytrých telefonů pro finále UEFA Super Cup v roce 2013 a 2014 a také finálových utkání v ženské lize mistrů v roce 2013, 2014 a 2015.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Jo, potřebují něco udělat s nízkými prodeji a tohle může být cesta. HTC je mi sympatický, škoda že nedělají žádný telefon „pro mě“.

  2. Pavel34 (neregistrovaný)

    Tak to by mi mohli do mého letošního HTCéčka nabídnout nějakej Liga Mistrů Hub, alespoň bych nemusel nadávat každý úterý a středu nad nekvalitou internetových streamů :D

  3. Tak rád bych si koupil highend HTC s qwerty klávesnicí…škoda že už nepokračují v legendách jako HTC Kaiser,Touch Pro2, Desire Z nebo i HTC Pro s WP7.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).