HTC se stává hlavním partnerem Ligy mistrů a UEFA

Společnost HTC před několika okamžiky oznámila, že se od ledna 2013 stává oficiálním partnerem dvou fotbalových soutěží, Ligy mistrů a Evropské ligy. Tříleté partnerství mezi společností HTC a asociací UEFA zajistí všem fanouškům fotbalu nové možnosti při sledování obou fotbalových soutěží.

Pro všechny fanoušky a příznivce fotbalu znamená partnerství společnosti HTC a asociace UEFA nové zážitky při sledování fotbalových zápasů a možnost okamžitě sdílet každý moment. Uzavřené tříleté partnerství kombinuje tradici společnosti HTC spolupracovat s celosvětovými lídry ze světa hudby, obrazu, designu a sportu se zájmy a kulturními prožitky zákazníků po celém světě.

 

Gianni Infantino, generální sekretář UEFA říká: „Jsem potěšen, že mohu přivítat společnost HTC do rodiny fotbalových soutěží UEFA. Díky tomuto partnerství přiblíží UEFA a HTC evropský klubový fotbal lidem po celém světě a fanoušci budou mnohem více vtaženi do hry. Vážíme si podpory a angažovanosti společnosti HTC a věříme, že partnerské zapojení do těchto prestižních fotbalových soutěží zvedne povědomí o značce na globální úrovni.“

UEFA Super Cup a Liga mistrů žen

V rámci partnerství s Ligou mistrů a Evropskou ligu je společnost HTC také oficiálním globálním dodavatelem chytrých telefonů pro finále UEFA Super Cup v roce 2013 a 2014 a také finálových utkání v ženské lize mistrů v roce 2013, 2014 a 2015.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku