Domů » Články » HTC představuje nové Pocket PC Touch Dual s numerickou klávesnicí

HTC představuje nové Pocket PC Touch Dual s numerickou klávesnicí

HTC představuje Touch DualHTC Touch Dual navazuje na tradici inovací a uživatelského přístupu společnosti HTC. Touch Dual se inspiroval designem telefonu HTC Touch a k štíhlosti původního zařízení přidal podporu technologií 3G a HSDPA pro rychlé připojení k internetu a vysunovací klávesnici, která usnadňuje psaní SMS a zpráv elektronické pošty.

HTC Touch Dual je druhé zařízení HTC, které využívá technologii TouchFLO pro přirozené ovládání funkcí telefonu. Oproti původním možnostem však uživatelé HTC Touch Dual mohou prostřednictvím dotyku prstu nově prohlížet a upravovat obrázky. TouchFLO také přináší vylepšenou podporu posouvání obsahu dokumentů, webových stránek či kontaktů.

HTC Touch Dual rozšiřuje rodinu Touch a přináší uživatelům 3,5G konektivitu a vysunovací klávesnici v elegantním štíhlém těle. Tato kombinace představuje pro zákazníky to nejlepší, co dnes mohou od telefonu dostat,“ uvedl Peter Chou, výkonný ředitel společnosti HTC. „HTC Touch změnil nejen způsob, jakým lidé ovládají svůj telefon, změnil představu o tom, k čemu může dotyk v oblasti spotřební elektroniky sloužit. HTC je odhodlané nabízet zákazníkům pokročilé technologie a HTC Touch Dual představuje další krok kupředu.“

- -

HTC Touch Dual s operačním systémem Windows Mobile nabízí uživatelům známé aplikace a služby, které jim zajišťují kontakt s lidmi, informacemi a zábavou prostřednictvím jediného zařízení, které mohou snadno přizpůsobit svým potřebám.

HTC dnes také oznámilo novou barevnou variantu původního HTC Touch a nabídlo zákazníkům k bezplatnému stažení celoobrazovkovou virtuální klávesnici. Od října HTC doplňuje původní černou barvu HTC Touch o stylovou arkticky stříbrnou variantu. Virtuální klávesnici mohou majitelé HTC Touch získat z webových stránek společnosti HTC na adrese www.htceurope.com .

Dostupnost
HTC Touch Dual bude dostupný napříč Evropou v průběhu října 2007. V České republice bude HTC Touch Dual s 12-tlačítkovou klávesnicí dostupný od listopadu.

Prvním celoevropským partnerem pro uvedení telefonu HTC Touch Dual je Orange, který jej nabídne ve Velké Británii, Francii, Rumunsku a Polsku jako součást své řady Signature, ve Švýcarsku bude HTC Touch Dual nabízet mimo tuto řadu.

Základní specifikace
• Rozměry: 107 x 55 x 15,8 mm
• Hmotnost: 120 g
• Konektivita: WCDMA/HSDPA: 2100 MHz /GSM/EDGE: 900/1800/1900 MHz
• Operační systém: Windows Mobile 6 Professional
• Displej: 2,6″ QVGA dotyková obrazovka
• Fotoaparát: 2 MPx doplněný o VGA kameru pro videohovory
• Interní paměť: 256 MB flash, 128 MB RAM
• Výměnná paměť: microSD
• Bluetooth: 2.0 s EDR
• Rozhraní: HTC ExtUSB (mini-USB a audio jack v jednom; USB 2.0)
• Baterie: 1100 mAh
• Doba hovoru: WCDMA: až 240 minut, GSM: až 360 minut
• Pohotovostní doba: WCDMA: až 150 hodin, GSM: až 250 hodin
• Procesor: Qualcomm MSM7200, 400 MHz

Zdroj: tisková zpráva společnosti HTC

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

  1. Co mě zklamalo, že Touch Dual nemá WiFi, jinak by to bylo výborné zařízení. Hlavně ta RAMka je pěkná

  2. nastesti to tak neni, Touch Dual ma Wi-Fi (jen se to neuvadi v oficialni specifikaci, coz teda nechapu proc), ale MoDaCo.com pred chvili zverejnilo clanek, kde se potvrzuje, ze tam fifina opravdu je

  3. kde se tam dá stáhnout ta klávesnice, nikde to tam nemohu najít

  4. boze PROC? Proc je tam zas ta vsiva pryzova krytka na kartu nebo na co, PROC??

  5. Včera jsem měl možnost cca hodinu hovořit s panem Tomaszem Lesniakem, HTC – Area Manager, a HTC Touch Dual Wi-Fi opravdu obsahovat nebude, a GPS také ne

  6. Ne, zatim nic oficialne o Polarisu a jeho relase-date nepadlo, nicmene spekuluje se o konci tohoto roku nebo 1Q 2008.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).