Domů » Články » HTC představí na Gitexu čtyři nová zařízení, chybět nebude ani Shift

HTC představí na Gitexu čtyři nová zařízení, chybět nebude ani Shift

HTC predstavi na Gitexu ctyri nova zarizeniV Dubaji se 8. zaří otevřou brány veletrhu Gitex, na kterém se řada výrobců Windows Mobile zařízení chystá představit své nové produkty. Chybět samozřejmě nebude ani tchajwanský gigant HTC, který bude prezentovat hned čtyři nová zařízení. Největším lákadlem bude bezesporu představení UMPC Shift, které se může pochlubit hned dvěma operačními systémy – Windows Vista a Windows Mobile 6. Pokud vám HTC Shift nic neříká, nahlédněte do tohoto článku. Velice pozitivní je rovněž informace o tom, že se vlajkové lodi HTC dočkáme i v České republice, a sice už v listopadu za cenu okolo 35 000 Kč (informace z tiskové konference HTC).

UMPC HTC Shift
-

Evropská premiéra HTC Kaisera je již za námi, nicméně můžeme očekávat, že tu světovou si výrobce nechá právě do Dubaje. O dalších zařízeních, které HTC na Gitexu představí, se zatím pouze spekuluje. V úvahu připadá například HTC Nike (Touch II), HTC Polaris a nebo HTC Omni.

Bude takto skutečně vypadat HTC Omni?
-

Zdroj: the::unwired

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. a viděl si fotky např. Touch2 před of. představením? HTC si to dokaže uhlidat a řek bch že když ho nevyrobi hodně uživatelu si potom koupi i-Mate Ultimate 7150 ažž bude prodávat

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).