HTC představí na Gitexu čtyři nová zařízení, chybět nebude ani Shift

HTC predstavi na Gitexu ctyri nova zarizeniV Dubaji se 8. zaří otevřou brány veletrhu Gitex, na kterém se řada výrobců Windows Mobile zařízení chystá představit své nové produkty. Chybět samozřejmě nebude ani tchajwanský gigant HTC, který bude prezentovat hned čtyři nová zařízení. Největším lákadlem bude bezesporu představení UMPC Shift, které se může pochlubit hned dvěma operačními systémy – Windows Vista a Windows Mobile 6. Pokud vám HTC Shift nic neříká, nahlédněte do tohoto článku. Velice pozitivní je rovněž informace o tom, že se vlajkové lodi HTC dočkáme i v České republice, a sice už v listopadu za cenu okolo 35 000 Kč (informace z tiskové konference HTC).

UMPC HTC Shift
-

Evropská premiéra HTC Kaisera je již za námi, nicméně můžeme očekávat, že tu světovou si výrobce nechá právě do Dubaje. O dalších zařízeních, které HTC na Gitexu představí, se zatím pouze spekuluje. V úvahu připadá například HTC Nike (Touch II), HTC Polaris a nebo HTC Omni.

Bude takto skutečně vypadat HTC Omni?
-

Zdroj: the::unwired

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. tslany (neregistrovaný)

    a viděl si fotky např. Touch2 před of. představením? HTC si to dokaže uhlidat a řek bch že když ho nevyrobi hodně uživatelu si potom koupi i-Mate Ultimate 7150 ažž bude prodávat

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *