Domů » Bleskovky » HTC One XXL s quad-core procesorem a podporou LTE

HTC One XXL s quad-core procesorem a podporou LTE

Na letošním MWC v Barceloně společnost HTC představila novou modelovou řadu smartphonů One. Nejvybavenější model One X je osazený quad-core čipem NVidia Tegra 3, nicméně LTE verze určená pro USA nabízí „pouze“ dual-core procesor od Qualcommu.

Zákulisní informace hovoří o tom, že HTC pracuje na dalším modelu s označením One XXL, který by měl nabídnout jak podporu LTE, tak i čtyřjádrový procesor, tentokrát však Snapdragon od Qualcommu s taktem 1,6 GHz pro každé jádro. Dále se spekuluje o 2 GB operační paměti RAM, 4,7″ HD displej a 1,8Mpx kamerce pro videohovory. Pokud se model One XXL skutečně potvrdí, budeme si na něj v Evropě stejně muset nechat zajít chuť; dostupný by totiž měl být jen pro americký trh.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Tak copak z toho je pro nás zajímavé… Baterie stále nevyměnitelná, LTE nevyužijeme (omlouvám se obyvatelům menší obce u Prahy), výkonu to má tak jako tak dost a je to určené pro USA…oujé!:-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).