HTC One X se zítra zřejmě dočká významné aktualizace

HTC One X se už brzy dočká důležité softwarové aktualizace (2.05.401.2), která mimo jiné přinese i poslední verzi Androidu 4.0.4. Spekuluje se, že by ji HTC mohlo začít uvolňovat už v průběhu zítřejšího dne. Update slibuje výrazné navýšení rychlosti a opravy celé řady problémů (Wi-Fi). Podle beta testerů je nyní připojení do bezdrátových sítí téměř okamžité a je vidět, že se HTC snaží nahlášené bugy poměrně rychle odstraňovat. Dále by mělo dojít k nepatrnému navýšení maximální úrovně jasu a úpravě citlivosti světelného senzoru.

blank 

Rychlejší odezva by měla být také v uživatelském prostředí Sense 4.0 (odemykání, pohyb mezi plochami) a nárůst výkonu poznáte také ve hrách. Pro srovnání, s novou verzí ROM bylo dosaženo 5 690 bodů v Quadrant benchmarku. Se současnou se dostanete zhruba na hranici 4 900 bodů. Za tip na bleskovku děkujeme našemu čtenáři a zkušenému uživateli HTC One X s přezdívkou Sir Spice.

Mohlo by vás zajímat

– recenze HTC One X: Krok správným směrem (dlouhodobé dojmy)
– HTC One X: Čtyři jádra, HD displej a nový Android (recenze)

Autor článku blank
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku