Domů » Bleskovky » HTC One X: Některé kusy mají problémy s problikáváním obrazu

HTC One X: Některé kusy mají problémy s problikáváním obrazu

Vypadá to, že některé kusy současné vlajkové lodi HTC One X mají problémy s vykreslováním. Spousta uživatelů na Xda-developers reportovala, že jim čas od času problikne obraz. S největší pravděpodobností by se ale nemělo jednat o hardwarový problém, ale o chybu v software, kterou by měla odstranit některá z dalších aktualizací. Problikávání obrazu se projevuje v některých hrách a systémových aplikacích. Nejčastěji je to u webového prohlížeče při přepínání mezi záložkami (přiložené video).

Několik uživatelů si také stěžovalo na problém s problikáváním podsvícení. Jak jste na tom se svým HTC One X vy? Projevuje se u vás problikávání obrazu či podsvícení nebo je vše v pořádku?

Autor přiloženého videa má v telefonu nahranou oficiální verzi Androidu 4.0.3, HTC Sense ve verzi 4.0, software 1.26.401.2 a SDK API level v verzi 4.11.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments