Domů » Bleskovky » HTC One X a One S se dočkaly další softwarové aktualizace

HTC One X a One S se dočkaly další softwarové aktualizace

Modely HTC One X a One S se včera dočkaly nové softwarové aktualizace. U vlajkové lodi One X update (1.29.401.11) přináší lepší správu napájení, která by se měla pozitivně projevit na celkové výdrži, opravu problikávání displeje, jež se u některých uživatelů objevovala, a pak také řeší problémy s multitaskingem a Wi-Fi. Na redakčním kusu rovněž pozorujeme nepatrné zrychlení při posouvání mezi jednotlivými plochami na hlavní obrazovce a při skrolování v seznamu s aplikacemi.

 

Aktualizační balíček pro HTC One S (1.78.771.5) má zhruba 57 MB, seznam změn se nám ale dohledat nepodařilo. Pokud chcete aktualizaci na telefonu vyvolat, jděte do nabídky Nastavení – O produktu – Softwarové aktualizace.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Jenda (neregistrovaný)

    No nevím jak ostatní, ale mě se včera stahoval aktualizace v pořadí už třetí a tahjle měla jenom 14,4 Mb

  2. Ano je malinkata, ale na velikosti nezalesi pokud ty chyby opravi. Ja osobne sem na svem HOX nezaznamenal ani jednu ze vsech zminovanych chyb a co se tyce vydrze tak me Sensation oproti One X vydrzelo polvinu, takze jsem spokojeny. Libi se mi ze je videt ze HTC se snazi zakaznikum vyhovet, jako dukaz staci uz jen to ze jde o treti aktualizaci od vydani One X

  3. Seznam změn (aka Changelog) je zde:

    [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).