Domů » Bleskovky » HTC One X a One S se dočkaly další softwarové aktualizace

HTC One X a One S se dočkaly další softwarové aktualizace

Modely HTC One X a One S se včera dočkaly nové softwarové aktualizace. U vlajkové lodi One X update (1.29.401.11) přináší lepší správu napájení, která by se měla pozitivně projevit na celkové výdrži, opravu problikávání displeje, jež se u některých uživatelů objevovala, a pak také řeší problémy s multitaskingem a Wi-Fi. Na redakčním kusu rovněž pozorujeme nepatrné zrychlení při posouvání mezi jednotlivými plochami na hlavní obrazovce a při skrolování v seznamu s aplikacemi.

 

Aktualizační balíček pro HTC One S (1.78.771.5) má zhruba 57 MB, seznam změn se nám ale dohledat nepodařilo. Pokud chcete aktualizaci na telefonu vyvolat, jděte do nabídky Nastavení – O produktu – Softwarové aktualizace.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. Jenda (neregistrovaný)

  No nevím jak ostatní, ale mě se včera stahoval aktualizace v pořadí už třetí a tahjle měla jenom 14,4 Mb

 2. John2y (neregistrovaný)

  Ano je malinkata, ale na velikosti nezalesi pokud ty chyby opravi. Ja osobne sem na svem HOX nezaznamenal ani jednu ze vsech zminovanych chyb a co se tyce vydrze tak me Sensation oproti One X vydrzelo polvinu, takze jsem spokojeny. Libi se mi ze je videt ze HTC se snazi zakaznikum vyhovet, jako dukaz staci uz jen to ze jde o treti aktualizaci od vydani One X

 3. hewlett (neregistrovaný)

  Seznam změn (aka Changelog) je zde:

  [odkaz]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *