Sledujte nás na YouTube

HTC na MWC údajně představí své první chytré hodinky

O nositelné elektronice s logem tchajwanského giganta HTC se hovoří již více než rok, ale finální produkt zatím světlo světa nespatřil. Spekulovalo se, že bude představen před loňskými Vánoci, k čemuž však nedošlo. Podle aktuálních informací serveru Bloomberg má dojít k odhalení na březnovém veletrhu MWC.

 

Hodinky mají vzniknout ze spolupráce HTC s americkým výrobcem sportovního oblečení Under Armour, toto partnerství bylo oficiálně oznámeno letos na veletrhu CES. Podle @upleaks hodinky nebude pohánět platforma Android Wear. Kromě hodinek má HTC na veletrhu MWC představit svoji novou vlajkovou loď mezi smartphony s kódovým označením HTC Hima.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *