Domů » Články » HTC Muse jako Qtek S300 již brzy!

HTC Muse jako Qtek S300 již brzy!

HTC MuseHTC Muse, přesně tak zní kódové označení dalšího, velmi očekávaného, komunikátoru. Dnes se na internetu objevila potěšující informace, která říká, že tato novinka vtrhne na trh dříve, než se původně čekalo. Novým datem vstupu na trh je tak třetí čtvrtletí tohoto roku, jako první nabídne tento klenot distributor Qtek a to pod označením S300.


A co zajímavého novinka nabídne? Chlubí se třeba technologií HSDPA (High Speed Downlink Packet Access), tím největším lákadlem bude ovšem dozajista integrovaná pamět 4 GB (samozřejmě mimo standardní rozložení paměti 64 MB ROM, 64 MB RAM). Tuto paměť bude možno dále rozšiřovat prostřednictvím microSD slotu. Drtivá většina uživatelů si však hravě vystačí s integrovanou pamětí, 4 giga jsou myslím si dostatečný prostor. Navíc kartou microSD paměť  navýšíte pouze o 1 GB… Dost ale truchlení nad zvoleným microSD slotem, velkou pamětí totiž přednosti HTC Muse zdaleka nekončí…

Další ojedinělou funkcí, se kterým se u Pocket PC často nesetkáváme, je integrovaný FM přijímač. Jediným zařízením tohoto typu, které rádio taktéž obsahovalo byl, alespoň myslím, XDA Atom (ale ruku do ohně bych za to nedalSmile).  Připojení k internetu zajistí integrované Wi-Fi. Digitální fotoaparát v těle “Můzy“ nabídne snímač s 2,1 miliony světlocitlivých buněk, pořizování snímků při zhoršených světelných podmínkách pak zajistí blesk. Poslední zajímavostí je TV výstup. Operačním systémem bude Windows Mobile 5.0, srdcem komunikátoru pak procesor s taktem 416 MHz.
HTC Muse si své příznivce jistě získá, ostatně nabízí toho více než dost a vše ještě doplňuje povedeným designem. S tímto zařízením se u nás, alespoň doufáme, setkáme ve vybraných internetových obchodech.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

 

Technické specifikace:
Síť:
Triband 3.5G (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA TBD)
Systém: Windows Mobile 5.0 PPC Phone Edition
Procesor: Intel PXA272, 416 MHz
Paměť: 4 GB NAND Flash, 64 MB SDRAM, 64 MB ROM
Rozšiřitelnost: microSD slot
Displej:  TFT , 240 x 240 px, zobrazí 16-bitové barvy (65,536 barevných odstínů)
Dig. fotoaparát: 2,1 megapixely, blesk, videosekvence
Data a rozhraní: Wi-Fi, Bluetooth, Infraport, USB 2.0
Další: FM rádio, TV výstup, stereo reproduktory

Zdroj: msmobiles

HTC Muse s kompletní specifikací zařadíme do katalogu SP/PPC Phone co nejdříve.

Radek Mikudík

3 komentáře

  1. nAscA (neregistrovaný)

    pecka by to byla s jinym displayem a ne 240×240 .

  2. nAscA (neregistrovaný)

    Mne se libi dost vzhledove – vypada jako muj mp3 prehravac iRiver H320, dost by jim to spolu sluselo

  3. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Hardwarove je to opravdu velmi dobre vybavene zarizeni, ale ten displej – to je kamen urazu, jednak spousta aplikaci neni pro rozliseni 240×240 vubec optimalizovana (i kdyz se najdou svetle vyjimky) a pochybuju, ze jen kvuli Muze budou vyrobci predelavat aplikace ops:

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *