HTC Libra: Živé fotografie a video

HTC libraPůvodně se spekulovalo, že HTC Libra bude vylepšený TyTN s numerickou klávesnicí, později se z ní ale vyklubal poměrně dobře vybavený smartphone, který nabízí stejné hardwarové parametry jako HTC Vox, Libra je však určena pouze pro CDMA sítě a značně se liší také v designu.

Libra se na americkém trhu brzy začne prodávat pod označením HTC 5800. Je zajímavé, že výrobce z názvu zařízení zcela vypustil písmeno S, které u jiných modelů značí, do jaké kategorie telefon patří (S – Smartphone, P – Pocket PC, X – eXtra zařízení pro nejnáročnější). Zatím co design HTC Voxe se nese spíše ve znamení zaoblených tvarů, Libra je v tomto ohledu trochu konzervativnější. O rozdílech se můžete přesvědčit z přiložených fotografií.

--

Další snímky naleznete zde. Hardwarové parametry HTC Voxe (GSM verze Libry) naleznete v našem Katalogu.

Videopohled

Zdroje: SmartphoneThoughts.com, MobilitySite.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. tslany (neregistrovaný)

    Kdyby se dal VOX překrytovat timdle (připomíná TyTNa) tak všem doporučuju překrytovanýho voxe

  2. RDT (neregistrovaný)

    Pěkné, ale mě se nelíbí. Vypadá jako nějaká divná Nokie řady N. Voxík je nej . I když je fakt, že někdo radši hranaté. Já kulaté .

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *