Domů » Články » HTC Libra: Živé fotografie a video

HTC Libra: Živé fotografie a video

HTC libraPůvodně se spekulovalo, že HTC Libra bude vylepšený TyTN s numerickou klávesnicí, později se z ní ale vyklubal poměrně dobře vybavený smartphone, který nabízí stejné hardwarové parametry jako HTC Vox, Libra je však určena pouze pro CDMA sítě a značně se liší také v designu.

Libra se na americkém trhu brzy začne prodávat pod označením HTC 5800. Je zajímavé, že výrobce z názvu zařízení zcela vypustil písmeno S, které u jiných modelů značí, do jaké kategorie telefon patří (S – Smartphone, P – Pocket PC, X – eXtra zařízení pro nejnáročnější). Zatím co design HTC Voxe se nese spíše ve znamení zaoblených tvarů, Libra je v tomto ohledu trochu konzervativnější. O rozdílech se můžete přesvědčit z přiložených fotografií.

--

Další snímky naleznete zde. Hardwarové parametry HTC Voxe (GSM verze Libry) naleznete v našem Katalogu.

Videopohled

Zdroje: SmartphoneThoughts.com, MobilitySite.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Kdyby se dal VOX překrytovat timdle (připomíná TyTNa) tak všem doporučuju překrytovanýho voxe

  2. Pěkné, ale mě se nelíbí. Vypadá jako nějaká divná Nokie řady N. Voxík je nej . I když je fakt, že někdo radši hranaté. Já kulaté .

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).