Domů » Bleskovky » HTC pro letošek chystá ještě tři smartphony: co o nich víme?

HTC pro letošek chystá ještě tři smartphony: co o nich víme?

Společnost HTC pro letošní rok ořezala své smartphonové portfolio na minimum, zatím představila pouze tři telefony řady U. Do konce roku by však podle posledních spekulací měla stihnout ještě premiéru dalších tří telefonů s kódovými označeními Ocean Master, Ocean Lite a Ocean Harmony. První dva mají dorazit v listopadu, poslední v prosinci.

Nejvybavenější ze všech „oceánů“ má být model Master, který dostane do výbavy šestipalcový displej, 12Mpx fotoaparát vzadu a 8Mpx selfie kamerku. Jaký jej bude pohánět procesor, prozatím nevíme, na trh mají přijít dvě paměťové konfigurace – 4 / 64 GB a 6 / 128 GB.

https://twitter.com/corn_chen_/status/909792878498476035

Ocean Harmony má být rovněž 6″ zařízení, z jeho výbavy známe pouze hodnoty pamětí 4 a 64 GB. Stejně na tom má být i model Lite, který však dostane pouze 5,2″ displej. Je možné, že v tomto případě se jedná o spekulovaný model HTC U11 Life (více informací), jaké prodejní označení dostanou chystané „šestipalce“, zatím nevíme. Kromě zmíněných modelů se od HTC dočkáme ještě smartphonu Google Pixel, který stejně jako vlajkový model U11 dostane funkci Edge Sense, tedy možnost ovládat telefon mačkáním stran.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).