Domů » Bleskovky » HTC Golf: Levný Android se představuje na nové fotografii

HTC Golf: Levný Android se představuje na nové fotografii

HTC zřejmě připravuje další levný smartphone, který se zřejmě nástupcem modelu Wildfire S (recenze). Zařízení s kódovým označením Golf dostane do vínku 3,5″ HVGA displej, 4 GB vnitřní paměti, 5Mpx fotoaparát, 1GHz procesor od Qulacommu a operační systém Android 4.0 obohacený o novou verzi prostředí Sense (4.0). Fotografie napovídá, že by se opět mělo jednat o kompaktní telefon určený spíše pro nenáročné uživatele. Informace o datu uvedení na trh zatím neznáme, ale dá se očekávat, že by jej HTC mohlo představit v průběhu letních měsíců.

 Takhle bude vypadat HTC Wildfire C


A takto vypadá jeho předchůdce, HTC Wildfire S 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

 1. Jen takovou teoretickou poznámku…jak poznáte z fotografie telefonu, že je právě pro nenáročné uživatele?

  Nebo dnes už je rovnítko NÁROČNÝ UŽIVATEL=VELKÝ TELEFON ?!?

  Já si myslím, že jsem náročný a proto bych si vybral Xperii Active.

  No nic, sorry za OT.

  • Z fotografie to nepoznáme, ale z hardwarových parametrů ano (ty totiž byly zveřejněny společně se snímkem) :-)

 2. jamal (neregistrovaný)

  Sohlasim s Jiřím,,tohle htc nebude pro narocne uzivatele nebot displej s HVGA rozlisenim je dneska docela zanama proto aby to byl telefonek pro narocne uzivatele.Osobne si myslim,ze vtom htc dela peknej bordel,pač jsem si myslel,ze z nejnissi rady htc je prave htc one v,ktera je cenove prijatelna a tohle htc by muselo stat podstatne mene tak se nechame prekvapit

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).