HTC Exodus: první blockchain smartphone zná své datum představení

Vysoká bezpečnost, podpora decentralizovaných aplikací a peněženka kryptoměn. To všechno má nabídnout smartphone HTC Exodus, který poprvé tchajwanská firma potvrdila v první polovině letošního roku. Nyní konečně víme, kdy bude představen.

Datum premiéry je stanoveno na příští pondělí 22. října. Zajímavé je, že HTC velice dobře chystanou novinku tají, takže zatím nemáme žádné ponětí ani o chystaném vzhledu telefonu, ani o jeho parametrech.

HTC Exodus: víme, kdy dorazí na trh první blockchain smartphone

Jestli chce HTC s Exodusem uspět, musí vsadit na agresivní marketing, který uživateli vysvětlí výhody blockchainu. Přeci jen běžný zájemce spíše slyší na zcela odlišné veličiny, jako jsou kvalitní fotoaparát, vysoký výkon, atraktivní design, apod. Doufejme, že ani v těchto oblastech nebude Exodus zaostávat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *




Sahifa tracking pixel