Domů » Bleskovky » HTC Exodus: první blockchain smartphone zná své datum představení

HTC Exodus: první blockchain smartphone zná své datum představení

Vysoká bezpečnost, podpora decentralizovaných aplikací a peněženka kryptoměn. To všechno má nabídnout smartphone HTC Exodus, který poprvé tchajwanská firma potvrdila v první polovině letošního roku. Nyní konečně víme, kdy bude představen.

HTC Exodus: první dojmy z MWC

Datum premiéry je stanoveno na příští pondělí 22. října. Zajímavé je, že HTC velice dobře chystanou novinku tají, takže zatím nemáme žádné ponětí ani o chystaném vzhledu telefonu, ani o jeho parametrech.

HTC Exodus: víme, kdy dorazí na trh první blockchain smartphone

Jestli chce HTC s Exodusem uspět, musí vsadit na agresivní marketing, který uživateli vysvětlí výhody blockchainu. Přeci jen běžný zájemce spíše slyší na zcela odlišné veličiny, jako jsou kvalitní fotoaparát, vysoký výkon, atraktivní design, apod. Doufejme, že ani v těchto oblastech nebude Exodus zaostávat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).