Sledujte nás na YouTube

HTC Exodus: první blockchain smartphone zná své datum představení

Vysoká bezpečnost, podpora decentralizovaných aplikací a peněženka kryptoměn. To všechno má nabídnout smartphone HTC Exodus, který poprvé tchajwanská firma potvrdila v první polovině letošního roku. Nyní konečně víme, kdy bude představen.

View this post on Instagram

10.22

A post shared by Official HTC EXODUS (@htc.exodus) on

Datum premiéry je stanoveno na příští pondělí 22. října. Zajímavé je, že HTC velice dobře chystanou novinku tají, takže zatím nemáme žádné ponětí ani o chystaném vzhledu telefonu, ani o jeho parametrech.

Jestli chce HTC s Exodusem uspět, musí vsadit na agresivní marketing, který uživateli vysvětlí výhody blockchainu. Přeci jen běžný zájemce spíše slyší na zcela odlišné veličiny, jako jsou kvalitní fotoaparát, vysoký výkon, atraktivní design, apod. Doufejme, že ani v těchto oblastech nebude Exodus zaostávat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *