HTC Droid DNA: Nabušený model J Butterfly pro USA o sobě dává vědět

Uvedení telefonu HTC J Butterfly, o kterém jste si na našem webu mohli nedávno přečíst, vyvolalo u mnohých negativní odezvu vůči faktu, že bude dostupný pouze v Japonsku. Objevily se však spekulace, že se podobného přístroje dočkáme i jinde a ty se nyní potvrzují. Neradujme se předčasně, Evropa si stále bude muset počkat, ale telefon by se měl brzy objevit v nabídce amerického operátora Verizon, takže je velice pravděpodobné, že HTC později představí také evropskou verzi.

 

A na jaké parametry se můžeme těšit? Pětipalcový displej s fullHD rozlišením, čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro s grafickým akcelerátorem Adreno 320 a 2 GB RAM. 16GB interní uložiště doplňuje slot na paměťové karty. Kapacita baterie se oproti 2020 mAh baterii u japonské verze zvýšila na 2500 mAh. Konektivitu zajišťuje naprosto obvyklá kombinace WiFi, Bluetooth 4.0, 3G doplněné o rychlé 4G LTE. Je zřejmé, že HTC s tímto modelem v USA bude chtít stihnout vánoční poptávku, takže bychom se oficiálního odhalení měli dočkat velice brzy. Prodejní název by měl být HTC Droid DNA.

 

Zdroj

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku