Domů » Bleskovky » V září bude představen HTC Desire 10: Je první render podvrh nebo realita?

V září bude představen HTC Desire 10: Je první render podvrh nebo realita?

Společnost HTC chystá pro letošní rok další smartphone s desítkou v názvu. Po povedené vlajkové lodi HTC 10 (recenze) má přijít i model Desire 10. Jeho existenci potvrdil na svém Twitteru @evleaks a prozradil, že se máme dočkat na konci třetího čtvrtletí, tedy patrně někdy v září.

Blass také zveřejnil detail na čočku fotoaparátu v doprovodu dvoudiodového blesku a laserového ostření.

Když se však následně objevil neoficiální render celého zařízení, začal být @evleaks spíše skeptický, tudíž je možné, že Desire 10 bude vypadat zcela jinak.

htc10

 

Bohužel zatím nemáme ani žádný náznak specifikací, takže můžeme akorát očekávat konec léta. S velkou pravděpodobností dojde k odhalení na zářijovém veletrhu IFA.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).