Domů » Bleskovky » Chytré hodinky od HTC znovu na scéně. Dočkáme se příští měsíc?

Chytré hodinky od HTC znovu na scéně. Dočkáme se příští měsíc?

O chytrých hodinkách společnosti HTC se mluví již pěknou řádku měsíců a stále nedošlo na jejich oficiální představení. To by se podle Evana Blasse (@evleaks) ale mohlo změnit už první týden v červnu.

Již několikrát došlo k „odkladu“ jejich představení, proto nevíme, zda této informaci stoprocentně věřit. Za zpožděním by mohla stát nepříznivá finanční situace firmy v posledních obdobích. Hodinky by měl pak s velkou pravděpodobností pohánět operační systém Android Wear a měly by podle posledních indícií nabídnout kulatý tvar ciferníku, jako je tomu například u hodinek Moto 360 či dalších. Rozlišení displeje by mělo činit 360 x 360 px.

Bylo by moudré nové hodinky představit spíše dříve, než později. Na podzim nás nejspíše čeká příchod nové generace Apple Watch 2 a pokud chce HTC na tomto trhu uspět, bude muset představit opravdu prodejní trhák za přijatelnou cenu.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).