HTC chystá comeback k Windows Phone: Stavět se bude na základech modelu One (M8)

Posledním výkřikem HTC do světa Windows Phone byla dvojice modelů 8S a 8X, ty však spatřily světlo světa již více než rok a půl zpátky. Nové informace ovšem hovoří o tom, že tchaj-wanský výrobce chystá návrat k mobilním Windows, a to rovnou se špičkově vybaveným modelem podobného charakteru, jako současná vlajková loď s Androidem – hliníkový One (M8). Novinka by měla dokonce nést tentýž název One (W8) a příliš by se neměla lišit ani výbavou či designem, který ostatně patří mezi hlavní zbraně současného One. Neměly by tak chybět ani prvky, jako reproduktory BoomSound či duální fotoaparát.


Ilustrační obrázek 

Informaci o tom, že HTC chystá nový telefon s Windows Phone, potvrdil na svém Twitteru i Tom Warenn, zakladatel stránky winrumors.com, kterého lze považovat za velmi důvěryhodný zdroj. Pokud stihne do vydání telefonu přijít aktualizace GDR1 pro Windows Phone 8.1, pak by pro One W8 mělo být použitelné i originální pouzdro DotView, které HTC nabízí pro model One (M8). Jako nejpravděpodobnější termín představení se zatím jeví konec třetího čtvrtletí, na přesnější informace si ale prozatím budeme muset počkat.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku