Domů » Bleskovky » HTC a nugáty: Které modely dostanou aktualizaci na Android Nougat?

HTC a nugáty: Které modely dostanou aktualizaci na Android Nougat?

Google včera večer odhalil finální označení nové verze systému Android; za písmenkem N se skrývá Nougat (nugát). Na toto oznámení ihned reagovala společnost HTC, která přislíbila, že pro modely HTC 10, One A9 a One M9 nabídne aktualizaci na nejnovější verzi Androidu.

Na oznámení přesného termínu uvolnění tohoto klíčového updatu je zatím příliš brzy. I samotné HTC upozorňuje, že seznam podporovaných modelů nemusí být konečný a datum uvolnění bude oznámeno, jakmile Google odešle finální verzi „enka“ výrobcům. Už v květnu se mimochodem objevil neoficiální seznam zařízení od Samsungu, které Android N dostanou – informovali jsme zde.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Diskuze k článku

  1. 3 zařízení? :D jen? :) doufám že to rozšíří :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).